تولید روزانه سه هزار ماسک توسط دانشجویان ابرکوه مسئول بسیج دانشجویی شهرستان ابرکوه گفت: به طور میانگین روزانه ۳۰۰۰ ماسک توسط مجتمع پژوهشی یزد وابسته به سازمان انرژی اتمی توسط اشعه استریل شده و به شهرستان تحویل داده می شود.

نقدی بر دستورالعمل تداوم آموزش در مناطق محروم/اعلام آمادگی بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان برای جبران عقب افتادگی تحصیلی
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان فاطمه الزهرا(س) یزد در نامه ای به وزیر آموزش و پرورش ضمن نقد و بررسی دستورالعمل تداوم آموزش در مناطق محروم خواستار رفع ایرادات آن شد و آمادگی خود را جهت جبران عقب افتادگی تحصیلی دانش آموزان اعلام کرد.
تولید روزانه سه هزار ماسک توسط دانشجویان ابرکوه
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان ابرکوه گفت: به طور میانگین روزانه ۳۰۰۰ ماسک توسط مجتمع پژوهشی یزد وابسته به سازمان انرژی اتمی توسط اشعه استریل شده و به شهرستان تحویل داده می شود.
معاونت گفتمان سازی و مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد:
مسئولین سنگ انداری ها را در مسیر خطیر تربیت معلم متوقف کنند/زیر ساخت های فیزیکی دانشگاه فرهنگیان باید تامین شود
پورقیومی اردکانی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم توسعه کمی و کیفی دانشگاه فرهنگیان گفت: زیر ساخت های دانشگاه های فرهنگیان سراسر کشور باید متناسب با ماموریت دانشگاه و شان دانشجومعلمان، این طلایه داران تحول در نظام آموزش و پرورش تامین گردد.
افزایش ساعات حضور دانشجویان در فضای مجازی به دلیل قرنطینه خانگی
مدیر رسانه و فضای مجازی بسیج دانشجویی استان یزد از طراحی برنامه‌هایی برای هدفمند کردن حضور دانشجویان در فضای مجازی خبر داد و گفت: بعد از قرنطینه خانگی ساعات حضور دانشجویان در فضای مجازی از ۳ به ۱۲ ساعت در روز رسیده است.
یادداشت/ اکبرعابدی
جوان بودن به سن نیست!
اگر شما جوانان این جوری پیش بروید و زمینه را برای روی کار آمدن دولت جوان و حزب اللهی فراهم کنید، غصه های شما تمام میشود و این غصه ها فقط مخصوص شما نیست.
اقدامات بسیج دانشجویی استان یزد برای مبارزه با کرونا؛
از تدوین محتوای آموزشی تا تولید محلول ضدعفونی کننده
دبیر قرارگاه جهادی مبارزه با کرونای بسیج دانشجویی استان یزد گفت: دانشجویان در ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا بیش از ۵۰ مقاله علمی را ترجمه کردند.
روایت دانشجویان جهادگر یزدی از تعطیلی اسفند ۹۸ تا نوروز ۹۹
جمعی از دانشجویان بسیجی جهادگر دانشگاه‌های یزد گرد هم آمدند تا از فرصت تعطیلی دانشگاه‌ها در اسفند تا تعطیلات نوروزی به‌صورت منسجم به کمک مدافعان سلامت در بیمارستان شهید صدوقی (ره) بشتابند تا سهمی در حفظ سلامت جامعه داشته باشند.
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد در نامه‌ای اعلام کرد؛
طرح خرید خدمات آموزشی ضربه‌ای بزرگ بر پیکره نظام آموزشی وارد می‌کند
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد نوشت: طرح خرید خدمات آموزشی ضربه بزرگی بر پیکره نظام آموزشی وارد می‌کند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد مطرح کرد؛
ضربه مهلک طرح خرید خدمات آموزشی به کشور
علی خیراندیش خاطرنشان کرد: باید دولت و مجلس بدانند، ویروس خرید خدمات از ویروس کرونا کشنده تر است، چرا که جامعه و کشور را از پا در می‌آورد.
دبیر ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا:
هدف اصلی تشکیل ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا تزریق آرامش به جامعه است
دبیر ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا در یزد با بیان اینکه آموزش از مهم‌ترین اقداماتی است که این ستاد دنبال می‌کند، اظهار داشت: هدف اصلی تشکیل ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا تزریق آرامش به جامعه است.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار