آرمان گرایی مبتنی بر واقع گرایی مهم ترین کارکرد بسیج است محمدحسین دهقانی اظهار داشت: امام راحل با پیش بینی آینده خوب انقلاب و شناخت ظرفیت های جوانان آن زمان، فرمان تشکیل ارتش ۲۰ میلیونی را دادند و ما نیز معتقدیم هنوز ظرفیت های بالقوه بسیج بالفعل نشده است.

در گفت و گوی اجتماعی مطرح شد:
آرمان گرایی مبتنی بر واقع گرایی مهم ترین کارکرد بسیج است
محمدحسین دهقانی اظهار داشت: امام راحل با پیش بینی آینده خوب انقلاب و شناخت ظرفیت های جوانان آن زمان، فرمان تشکیل ارتش ۲۰ میلیونی را دادند و ما نیز معتقدیم هنوز ظرفیت های بالقوه بسیج بالفعل نشده است.
روابط عمومی بسیج دانشجویی استان تهران:
صفحه اینستاگرام بسیج دانشجویی استان تهران از دسترس خارج شد
اینستاگرام با ارسال پیامی با تروریستی خواندن سپاه پاسداران، صفحه بسیج دانشجویی استان تهران را به طور کامل از دسترس خارج نمود
دعوت بسیج دانشجویی استان تهران از دانشگاهیان برای حضور در راهپیمایی علیه اغتشاشات
مسئول بسیج دانشجویی استان تهران طی پیامی از عموم دانشگاهیان و مردم برای حضور در راهپیمایی فردا علیه اغتشاشات دعوت کرد.
ماموریت‌های بسیج دانشجویی برای حل مسائل کشور/ مطالبات دانشجویان بسیجی از مسئولان
مسئول بسیج دانشجویی استان تهران ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج گفت: آنچه بسیج دانشجویی را از سایر اقشار بسیج متمایز می‌کند ابعاد چندگانه، عمق بالا و جغرافیای گسترده ماموریت‌های آن برای کمک به حل چالش‌ها و مسائل کشور است.
یادداشت:
سیاه و سفید شوک بنزینی
آزاد سازی قیمت سوخت مصوبه مجلس مربوط به سالها قبل است که دولت های مختلف بنا به اقتضائات و مصلحت اندیشی های زمان خود از اجرای آن سرباز زده اند و دولت فعلی به این نتیجه رسیده است تعویق انداختن اجرای این مصوبه، به صلاح کشور نیست و عواقب و خسارات جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.
شورای جهادی بسیج دانشجویی استان تهران تشکیل جلسه داد
در این جلسه بصورت مفصل در مورد طرح اعتلا بسیج دانشجویی و نحوه فعالیت معاونت عملیات جهادی در استان تهران و قرارگاه جهادی نوروز۹۹ بحث و گفتگو شد.
درخواست دانشجویان از قوای سه‌گانه برای مبارزه قاطعانه با فساد اقتصادی
بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان تهران ضمن حمایت از اقدامات قوه قضائیه اعلام کرد: امید است دولت، مجلس و قوه قضائیه با برخورد مستمر و بدون اغماض با مفسدین، امید وافر و شوق روزافزون را در دل مردم زنده نگه دارند.
برگزاری همایش کارگاهی تکنیک های افزایش قدرت فن بیان و سخنوری
همایش با هدف تقویت سطح مطالبه گری و سخنوری دانشجویان در کرسی های آزاد اندیشی و مجامع دانشجویی، توسط معاونت رشد و توانمندسازی ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران درتاریخ ۲ آبان ۹۸ در محل ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران برگزار شد.
محمدرضا ثابتی:
مسابقات ورزشی شهدای دانشجو با شعار خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی آغاز به کار نمود
مسئول تربیت بدنی بسیج دانشجویی دانشگاههای استان تهران خبر ازبرگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی بسیج دانشجویی به همت دانشجویان دانشگاههای این استان داد.
حجت الاسلام و المسلمین نظری مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه سیدالشهدا(ع) درگذشت
حجت الاسلام و المسلمین نظری در روز چهارشنبه یکم آبان ماه پس از تحمل ماه ها بیماری در سن پنجاه و نه سالی دیدار حق را لبیک گفتند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار