تقویت و گسترش همکاری ها با مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان مسئول و جمعی از مدیران ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان با دکتر نعمتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان دیدار و گفتگو نمودند که در این دیدار بخشیان خواستار گسترش حمایت ها و همکاری ها شد.

در همایش بزرگ بانوی انقلابی در شهرکرد عنوان شد:
بانوی تراز انقلاب اسلامی از رشد علمی و ایمانی کوتاه نمی آید/ دختران حاج قاسم مصمم تر از گذشته در میدان
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی کشور گفت: زن تراز انقلاب اسلامی هیچ گاه اجازه نمی دهد در شاخصه ها و فعالیت های مختلف از فعالیت های علمی و معنوی و رشد او در این زمینه جلوگیری کند.
رئیس دانشگاه آزاد دامغان:
بسیج دانشجویی کانون همگرایی و همدلی در دانشگاه آزاد اسلامی است.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی دامغان گفت: بسیج دانشجویی از تشکیلات مهم دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی بوده که به کانون همگرایی و همدلی تبدیل‌ شده است.
گزارش تصویری؛
بهره برداری دانشجویان پزشکی رفسنجان از گنج عظیم دفاع مقدس
دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از مناطق عملیاتی 8سال دفاع مقدس بازدید کردند.
بسیج‎ دانشجویی شش دانشگاه‎ علوم پزشکی:
خصوصی سازی وزارت بهداشت خسارات جبران ناپذیری خواهد داشت/ جنبش دانشجویی با تمام قدرت لغو آن را مطالبه خواهد کرد
بسیج دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران در بیانیه‌ای نسبت به ابلاغ آیین نامه خصوصی سازی وزارت بهداشت انتقاد کرد.
بسیج دانشجویی علوم و تحقیقات:
خواستار برکناری سرپرست واحد علوم و تحقیقات هستیم/ مسئولان دانشگاه آزاد چگونه می‌توانند از مسئولیت خود در قبال دانشجویان غفلت کنند؟!
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم و تحقیقات با صدور بیانیه‌ای در پی واژگونی اتوبوس این دانشگاه در روز گذشته و کشته و زخمی شدن جمعی از دانشجویان اعلام کرد: خواستار برکناری سرپرست واحد علوم و تحقیقات هستیم.
روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی؛
درگذشت جمعی از دانشجویان عزیز کشورمان جامعه دانشگاهی کشور را عزادار کرد
روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی؛ طی پیامی درگذشت تنی چند از دانشجویان دانشگاه علوم و تحقیقات تهران در سانحه رانندگی را به ملت بزرگ ایران و خانواده های آنان تسلیت گفت.
بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا(س):
مسئولان دانشگاه الزهرا(س) تنبیه اهمال‌کاران همایش رفتار حرکتی را در دستور قرار دهند + تصویر نامه
بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) در نامه‌ای خطاب به ریاست دانشگاه خواست مسئولان دانشگاه هر چه سریعتر معرفی و تنبیه اهمال‌کاران همایش رفتار حرکتی را در دستور قرار دهند.
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر:
رونمایی از مستند «هاشمی زنده است» با فشار وزارت علوم و نزدیکان هاشمی لغو شد/ دانشگاه حافظ منافع دانشجویان باشد نه ملاحظات سیاسی
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر گفت: اکران مستند «هاشمی زنده است» در دانشگاه امیرکبیر ظاهرا با فشار وزارت علوم و نزدیکان آقای هاشمی لغو شد.
مسئول بسیج دانشگاه دامغان :
دانشگاهی که باید دارای فضای شور و نشاط سیاسی و فرهنگی باشد ، تنها به محلی برای برگزاری کنسرت ها تبدیل گردیده است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشجویی دانشگاه دامغان در نامه ای خطاب به نماینده محترم ولی فقیه در استان سمنان ، خواستار حراست از دستاورد های انقلاب اسلامی شد که در بخشی از این نامه آمده است : دانشگاهی که باید دارای فضای شور و نشاط سیاسی باشد ، تنها به محلی برای برگزاری کنسرت ها تبدیل گردیده است.
توصیه شهیدایرج فیروزی به قشر دانشجو و حوزه در وصیت نامه اش:
بکوشید تا حرکت جامعه خویش را به سوی تعالی وعزت و رهایی از بندهای استعمار شتاب دهید
شایسته شما نیست که چرخهای تحرک علمی و تحقیق در دانشگاه و حوزه بی حرکت یا کم تحرک باشد بکوشید تا حرکت جامعه خویش را به سوی تعالی وعزت ورهایی از بندهای استعمار شتاب دهید.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار