زمانی برنده واقعی انتخابات مردم خواهند بود که نامزدهای انتخابات به فکر حل مسائل اولویت‌دار باشند معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: زمانی برنده واقعی انتخابات مردم خواهند بود که نامزدها به سمت ارائه برنامه و حل مسئله بروند و نامزدی انتخاب شود که به دنبال حل مسائل اصلی کشور است.

طرح ملی شمسا دست راست مدیران در چند سال آینده
معاون پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان زنجان با بیان اینکه طرح شمسا می تواند یک بانک اطلاعاتی عظیم از مسائل و راهکار ها باشد عنوان کرد: این اطلاعات می تواند مدیران و مسئولان را برای عملکرد بهتر کمک کند
پایان‌نامه‌های دانشجویان مسئله محور می‌شود
مسئول بسیج دانشجویی استان یزد از آغاز به کار سامانه شمسا در این نهاد خبر داد و گفت: پایان‌نامه‌های دانشجویان یزد مسئله محور می‌شود.
مدیر پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان یزد:
مردم مسائل استان را در سامانه کندو مطرح کنند
مدیر پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان یزد گفت: دانشجویان و اقشار مختلف مردم می توانند مسائل مختلف استان را در سامانه کندو در قالب طرح شمسا مطرح کنند.
برگزاری نشست «گام دوم انقلاب اسلامی و توسعه علوم و فناوری‌های نوین»
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم و تحقیقات نشست تخصصی « گام دوم انقلاب اسلامی و توسعه علوم و فناوری‌های نوین» برگزار شد.
در جلسه با رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان مطرح شد؛
تشکیل هسته های تخصصی مسئله محور؛ اولویت اصلی بسیج دانشجویی/ دانشگاه حلّال مسائل استان باشد
مسئول پژوهش و فناوری ناحیه بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان: تشکیل هسته های تخصصی مسئله محور؛ اولویت اصلی بسیج دانشجویی/ دانشگاه حلّال مسائل استان باشد.
همت دانشجویان بسیجی کهگیلویه و بویراحمد برای احصای چالش‌های مختلف استان+فیلم
طرح ملی شبکه مسائل سراسری استان ها که هدف آن شناسایی مسائل به طور حداکثری از طریق عموم افراد جامعه انجام می شود توسط واحد پژوهش و فناوری ناحیه بسیج دانشجویی استان اجرا می شود.
نخستین رویداد ارائه نیازهای صنعتی در سطح بنیاد برگزار خواهد شد
موسسه تحقیق و توسعه دانشمند، نیازهای صنعتی شرکت‏های زیرمجموعه هلدینگ گسترش پایا صنعت سینا را با هدف استفاده از ظرفیت و توانمندی اساتید دانشگاه‎ها، پارک‎های علم و فناوری، شرکت‎های دانش‏بنیان و استارتاپ‏ها اعلام عمومی می‎نماید.
مسئول پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان بوشهر:
طرح راهبردی شمسا زمینه ساز دولت جوان حزب الهی است
مسئول پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان بوشهر گفت: طرح شمسا یکی از طرح‌های راهبردی بسیج دانشجویی برای تحقق و زمینه سازی دولت جوان حزب الهی است.
روابط عمومی حوزه بسیج دانشجویی امام خامنه ای دانشگاه گلستان
کرسی آزاد اندیشی با موضوع مطالبه گری و انتخابات در ایام هفته پژوهش برگزار می شود
به همت پایگاه سید حسن نصر الله دانشگاه گلستان؛ کرسی آزاد اندیشی گفتمانی با موضوع انتخابات و مطالبات مردم و دانشجویان از نمایندگان مجلس برگزار می گردد
اخبار بیشتر

آخرین اخبار