زمانی برنده واقعی انتخابات مردم خواهند بود که نامزدهای انتخابات به فکر حل مسائل اولویت‌دار باشند معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: زمانی برنده واقعی انتخابات مردم خواهند بود که نامزدها به سمت ارائه برنامه و حل مسئله بروند و نامزدی انتخاب شود که به دنبال حل مسائل اصلی کشور است.

یادداشت/ مهدی ناصری
پیامد‌های سوء فرهنگی شیوع ویروس کرونا در ایران
توجه بسیاری از مردم به رسانه‌های ضدانقلاب و کانال‌ها و شبکه‌های فضای مجازی و پیام رسان‌ها به جای صداوسیما اولین پیامد سوء فرهنگی شیوع کرونا در ایران است.
مدیریت پژوهش و فناوری ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان برگزار می کند:
فراخوان مسابقه تحلیل پیامدهای بد و منحوس ویروس کرونا
به همت مدیریت پژوهش فناوری ناحیه بسیج دانشجویی مسابقه بررسی و تحلیل پیامد های ویروس کرونا بر حوزه های مختلف جامعه برگزار میشود.
یادداشت/ حمید قلی زاده
پیامدهای اقتصادی، فرهنگی و سیاسی ناشی از پدیده ویروس کرونا
اپیدمی کرونا در ایران بحرانی چندجانبه است با این وجود، تاریخ ایران مالامال از بلایای طبیعی، تحولات سیاسی، بیماری­های همه­ گیر و فشارهای بیگانگان بوده که هر کدام می­ توانست هر کشوری را تجزیه کند اما ایران همیشه خود را نجات داده است.
یادداشت/ نادر سلیمانی
۷ آسیب کرونا بر اقتصاد ایران و راهکارهای حل آن
شیوع ویروس کرونا آسیب هایی بر بخش اقتصادی وارد آورده که یک پژوهشگر بسیج دانشجویی با پرداختن به 7 آسیب جدی، راهکارهایی را برای حل این مشکلات ارائه کرده است.
مسئول پژوهش و فناوری بسیح دانشجویی اردبیل خبرداد؛
تولید کنندگان از ظرفیت هسته های علمی دانشجویی برخوردار می شوند/ مهارت افزایی و مطالبه گری مهمترین برنامه های بسیج دانشجویی در سال جهش تولید
مملوکی مسئول پژوهش و فناوری بسیح دانشجویی اردبیل به تشریح برنامه های دانشجویی در زمینه تحقق شعار سال پرداخت و گفت: فرهنگسازی مصرف کالای ایرانی، گفتمان سازی، مطالبه گری از مسئولین جهت حل مشکلات واحدهای تولیدی در کنار ارتقای مهارت های عملی دانشجویان از جمله برنامه های بسیج دانشجویی در تحقق منویات رهبر
دانشجو معلمان بسیجی وارد خط مقدم شدند
دانشجو معلمان بسیجی دانشگاه فرهنگیان قم برای تدریس مجازی به دانش آموزان به کمک معلمان می شتابند
مرکز مطالعات بانوان «رستا» به همت بسیج دانشگاه علوم پزشکی تهران تاسیس شد
معاونت زنان بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران از تاسیس مرکز مطالعات بانوان بسیج دانشگاه علوم پزشکی تهران با عنوان "رستا" خبر داد.
مسئول پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی اردبیل خبرداد:
مسابقه مقاله نویسی کرونا ویروس در اردبیل برگزار می شود
مملوکی مسئول پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان اردبیل از برگزاری مسابقه مقاله نویسی پیرامون کرونا ویروس در اردبیل خبرداد و گفت: این مسابقه با هدف انعکاس نقش آفرینی دانشجویان در بحران های اجتماعی برگزار می شود.
قوانین آب 40 سال است بر زمین مانده
مسؤول کارگروه آب اندیشکده بسیج دانشجویی اصفهان با اشاره به قانون توزیع عادلانه آب که از سال 61 تاکنون باقی مانده، اظهار داشت: 100 قانون از سال 61 تاکنون در مجلس شورای اسلامی تصویب شده و این تعداد قوانین سبب سردرگمی مجریان و ناظران قانون شده است.
طرح ملی شمسا دست راست مدیران در چند سال آینده
معاون پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان زنجان با بیان اینکه طرح شمسا می تواند یک بانک اطلاعاتی عظیم از مسائل و راهکار ها باشد عنوان کرد: این اطلاعات می تواند مدیران و مسئولان را برای عملکرد بهتر کمک کند
اخبار بیشتر

آخرین اخبار