مراکز پژوهشی گام دوم بسیج دانشجویی در عرصه تربیت نیرو و نقش‌آفرینی حامد اقبالی: لزوم اتصال بین نیازهای ارگان‌های دولتی و توانمندی‌های مراکز پژوهشی از اولویت های ماست.

تکثیر الگوی موجود مراکز پژوهشی بسیج در فضاهای پژوهشی دیگر یکی از راههای حل توسعه وجهه علمی بسیج
در فضای نوآوری، خلأهای زیادی وجود دارد و سپاه تمام تلاش خود را برای رساندن کشور به مرجعیت علمی تا 50 سال آینده، همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند میکند.
مسئله محوری را به جای مقاله محوری در راس قرار دهیم
رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور از برنامه این سازمان برای راه اندازی سه هزار شرکت دانش بنیان در حوزه فناوری طی سه سال خبر داد.
در نشست مراکز پژوهشی بسیج دانشجویی:
دانشگاه‌ها باید هسته‌های اصلی در ایجاد تمدن نوین اسلامی باشند/ ایجاد کادر در حد تراز انقلاب اسلامی
فرمانده دانشگاه جامع امام حسین (ع) گفت: ایجاد کادر در حد تراز انقلاب و تشکیل نظامات و هم چنین تولید علم و فناوری نافع خروجی دانشگاه است، بنابراین دانشگاه‌ها باید هسته‌های اصلی در ایجاد تمدن اسلامی باشند.
مراکز پژوهشی بسیج دانشجویی پیشران حکمرانی نوین
قائم مقام ریاست سازمان بسیج دانشجویی گفت: با توجه به وضعیت موجود در کشور اساساً حکمرانی معنای متفاوتی پیدا خواهد کرد؛ شکل‌گیری و هویت‌یابی چنین مراکز پژوهشی از زیرساخت‌های این حکمرانی نرم خواهد بود.
راه‌اندازی پژوهشکده علمی در بسیج دانشجویی کرمانشاه
مسئول سابق ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با بیان اینکه پژوهشکده علمی در تمام رشته ‎ها در بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در دست اقدام و راه‎اندازی است گفت: بیش از نیمی از دانشجویان دانشگاه‎های استان عضو بسیج هستند.
در نشست مشترک مسئول ناحیه بسیج دانشجویی با معاونین اقشار و علمی، پژوهشی سپاه امام سجاد علیه السلام
معاون اقشار سپاه امام سجاد علیه السلام هرمزگان خواستار مشارکت بسیج دانشجویی استان در بررسی وضعیت موجود، وضعیت مطلوب و در نهایت نقشه راه اقشار بسیج استان شد
در نشست مشترک مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان با رحمت الله دهقانی و رضا عامری، معاونین اقشار و علمی و پژوهشی سپاه امام سجاد علیه السلام، طرح اعتلاء و رویکرد جدید بسیج دانشجویی مبتنی بر حل مسئله در هسته های تخصصی ارائه گردید.
در راستای خدمات جهادی؛
بازدید مسئول علمی و اقتصادی از اقدامات گروه جهادی شهید حاج علی محمدی پور
بازدید مسئول علمی و اقتصادی بسیج دانشجویی استان کرمان از اقدامات انجام شده توسط گروه جهادی شهید حاج علی محمدی پور در روستای دهقانپور شهرستان عنبرآباد
در نشست مشترک عارف رئوفی با دکتر مهدی باقری تاکید شد:
هسته های مطالبه گری علمی مبتنی بر حل مسئله ، رویکرد مشترک ناحیه بسیج دانشجویی و دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان
در این نشست که صبح روز چهارشنبه ۱۶ مرداد در محل دفتر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان برگزار شد رویکردهای حوزه ماموریتی مشترک دو مجموعه تشریح شد.
مسئول علمی و اقتصادی بسیج دانشجویی استان کرمان خبر داد:
حمایت بسیج دانشجویی استان کرمان از پایان نامه ها، پژوهش ها و کتاب ها
شاهرخی: سیج دانشجویی استان کرمان از پژوهش های استانی و ملی، پایان نامه های ارشد و دکتری، مقاله و کتاب در موضوعات مطرح شده در فایل پیوست به ترتیب اولویت حمایت می کند.
مسئول علمی و اقتصادی بسیج دانشجویی استان کرمان خبر داد:
آغاز ثبت نام برای دوره کارآگاه شهر (ژورنالیسم تحقیقی)
دوره کارآگاه شهر (ژورنالیسم تحقیقی و رسانه ی مسئله محور) به همت قرارگاه شهید احمدی روشن استان کرمان و با همکاری تلویزیون اینترنتی آوانت برگزار می شود.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار