جهادگران پرچم دار خط مقدم مبارزه با آمریکا هستند / خیز بلند برای افزایش بودجه سازندگی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: به گفته رهبر معظم انقلاب خدمت به مردم بزرگترین مبارزه با آمریکاست؛ با این وجود امروز جهادگران پرچم‌دار خط مقدم مبارزه با آمریکای جنایتکار هستند.

به همت بسیج دانشجویی شهرستان ارسنجان؛
اعزام گروه پزشکی به دهستان خبریز ارسنجان
به همت بسیج دانشجویی ارسنجان به مناسبت دهه فجر و با هماهنگی دانشکده علوم پزشکی شیراز، گروه جهادی شهید قمی به دهستان خبریز ارسنجان اعزام شد.
جهاد بی مزد و منت در نقطه صفر مرزی
اردوی جهادی گروه فاطمه الزهرا (س) وابسته به بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اهداف پزشکی، فرهنگی و عمرانی در مناطق محروم درمیان برگزار می‌شود.
به همت بسیج دانشجویی استان کرمان؛
خدمت رسانی گروه جهادی سفیران سلامت به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان
گروه جهادی دامپزشکی سفیران سلامت بسیج دانشجویی استان کرمان به شهرستان فنوج استان سیستان و بلوچستان اعزام شدند و 16هزار و 848 راس سبک واکسینه کردند.
سردار نقدی در مجمع عالی جهادگران:
جهادگران پرچم دار خط مقدم مبارزه با آمریکا هستند / خیز بلند برای افزایش بودجه سازندگی
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: به گفته رهبر معظم انقلاب خدمت به مردم بزرگترین مبارزه با آمریکاست؛ با این وجود امروز جهادگران پرچم‌دار خط مقدم مبارزه با آمریکای جنایتکار هستند.
آغاز ثبت‌نام اینترنتی اردوهای راهیان نور دانشجویی استان قزوین
مسئول فضای مجازی و رسانه بسیج دانشجویی استان قزوین از آغاز ثبت‌نام اینترنتی اردوهای راهیان نور برای بازدید از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس جنوب کشور خبر داد.
اردوی جهادی از جنس تعلیم و آموزش+ تصاویر
اردو جهادی دانشگاه فرهنگیان ایلام که در مناطق محروم استان ادامه می یابد با هدف بهبود عدالت آموزشی و ارتقای فرهنگی و تربیتی دانش آموزان مناطق روستائی و محروم استان تشکیل می شود.
مسئولان هیچ توجهی به مسایل حقوقی ۲۳ شهید جهادی مناطق محروم ندارند
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: ۲۳ شهید جهادی جان خود را در مناطق محروم تقدیم کرده‌اند، ولی متاسفانه مسئولان هیچ توجهی به مسائل حقوقی این شهدا نداشته‌اند.
سردار سپهر در مجمع عالی جهادگران:
اهداف مورد تاکید رهبری باید در صدر اولویت های جهادی قرار بگیرد / تربیت در کلاس اتفاق نمی‌افتد بلکه در صحنه عمل و اقدام
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه اهداف مورد تاکید رهبری در راستای تحقق تمدن نوین اسلامی باید در صدر اولویت‌های جهادی قرار بگیرند، گفت: تربیت در کلاس اتفاق نمی‌افتد بلکه در صحنه عمل و اقدام محقق می‌شود.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:
با ابداع و نو آوری می توان عقب ماندگی های علمی قبل از انقلاب را جبران کرد
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: اگر بخواهیم کار های آن ها را بکنیم از آنان عقب می مانیم این به این معنا نیست که از علم آن ها استفاده نکنیم بلکه باید به دنبال میان بر ها برای برتری از آنان باشیم و فقط به مهندسی معکوس تیکیه نکنیم بلکه با ابداع و نو آوری می توان عقب ماندگی های علمی قبل از انقلا
برگزاری داوری آثار سومین جشنواره ملی جهادگران آغاز شد
آثار ارسالی به سومین جشنواره ملی جهادگران، رویداد با حضور فعالان جهادی حوزه محرومیت زدایی و پیشرفت داوری شدند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار