مقصودی: بازگشایی دانشگاه‌ها هزینه مضاعفی برای دولت دارد دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور گفت: با افزایش رفت و آمد‌های دانشجویان و بازگشایی خوابگاه‌ها با توجه به تجمعی که صورت می‌گیرد، دامنه شیوع این ویروس گسترش یابد.

بیانیه ده دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های استان اردبیل در رابطه با لزوم تشکیل و تداوم جلسات مجلس
ده دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های استان اردبیل در رابطه با لزوم تشکیل و تداوم جلسات مجلس بیانیه ای صادر کردند.
درخواست بیش از 290 بسیج دانشجویی و طلبه برای ایجاد قرارگاه مقابله با جنگ نرم دشمن
بیش از 290 بسیج دانشجویی و طلبه طی نامه‌ای از رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خواستند شرایط ایجاد قرارگاهی قوی برای مقابله با جنگ نرم دشمن را فراهم کند.
۲۶ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد:
تنها راه حل عبور از بحران فتنه انگیزی آمریکا در عراق کلمه طیبه «وحدت» است
۲۶ بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد سراسر کشور در نامه‌ای خطاب به ملت عراق تنها راه حل عبور از بحران فتنه انگیزی آمریکا در این کشور را کلمه طیبه «وحدت» دانستند.
واکسیناسیون BCG در کاهش مرگ و میر مبتلایان به کرونا موثر بوده است
مسئول گروه علمی دفتر بین‌الملل بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد گفت: بنا بر مطالعات صورت گرفته توسط گروه علمی این دانشگاه واکسیناسیون BCG در کاهش مرگ و میر مبتلایان به کرونا موثر بوده است.
جمعی از دانشجویان دانشگاه شیراز به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:
با اختصاص هدفمند اینترنت، مسیر آموزش و پژوهش‌های مجازی را تسهیل نمایید
1450 نفر از دانشجویان دانشگاه شیراز در نامه‌ای خطاب به وزیر ارتباطات، خواستار ایجاد تسهیلات جهت برگزاری کلاس‌های مجازی این دانشگاه شدند.
استاندارى کرمانشاه مانع برگزارى تجمعات در استان شود
بسیج دانشجویى دانشگاه رازى کرمانشاه در نامه اى خطاب به استاندار، خواستار به کارگیرى امکانات لازم براى کم کردن تجمعات در داخل استان در راستاى کاهش شیوع کرونا ویروس شد.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قم
چرایی ادامه حضور پزشکان بدون مرز!
سوال اینجاست با توجه به این همه علل محکم و با توجه به اینکه ریاست محترم جمهوری به طور دائم با هماهنگی با وزارت بهداشت تاکید میکند پس چرا در موضوع پزشکان بدون مرز با وزارت بهداشت ناهماهنگی داشته و از نظرات دستوری و کارشناسی آنان بهره نگرفته است و اینک پزشکان بدون مرز با امکاناتی ناچیز و ...
تحرکات مشکوک غرب؛
محور مقاومت با اسم رمز وحدت هم چنان با استعمار غرب مبارزه می کند
مسئول شورای جهادی بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان: جهادگران و دانشجویان آزادی خواه در مقابل زیاده خواهی غرب ایستادگی می کنند.
بیانیه تشکل های دانشجویی اردبیل در اعتراض به افتتاح سفارت دولت ارمنستان در فلسطین اشغالی
تشکل های دانشجویی اردبیل در اعتراض به افتتاح سفارت دولت ارمنستان در فلسطین با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن این اقدام خبیثانه از ملت های اسلامی منطقه خواستند تا نسبت به این حرکت اخیر دولت ارمنستان که لکه ننگ اشغال سرزمین اسلامی قره باغ را بر پیشانی دارد، واکنش نشان دهند.
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اقلید:
هر کس در برابر ظلم و ستم سکوت کند، بویی از انسانیت نبرده است
ما، دانشجویان دانشگاه فرهنگیان اقلید فارس، از کلیه‌ی سازمان‌ها و نهادهای میهن عزیزمان ایران خواستاریم که در برابر قتل عام مسلمانان هند سکوت نکنند و به هر طریقی که می‌توانند این ستم را محکوم کنند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار