مسئله‌محوری و نقش‌آفرینی محتوای اصلی دوره میعاد2 بسیج دانشجویی است معاون گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری سازمان بسیج دانشجویی گفت: در دوره‌های میعاد2 از لحاظ محتوایی هم بحث مسئله محوری و هم نقش آفرینی در انتخابات مطرح است.

تجمع مقابل وزارت خارجه| مردم و دانشجویان: ظریف بابت اظهاراتش عذرخواهی کند
جمعی از دانشجویان، طلاب و مردم عصر امروز در اعتراض به اظهارات اخیر محمدجواد ظریف درباره امکان مذاکره با آمریکا مقابل ساختمان وزارت خارجه تجمع کردند.
درخواست بسیج دانشجویی واحدهای دانشگاه آزاد برای استیضاح ظریف
جمعی از دفاتر بسیج دانشجویی واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی طی بیانیه‌ای به اظهارات وزیر خارجه در مصاحبه با نشریه آلمانی اشپیگل انتقاد کردند.
گویا ظریف پیام حضور میلیونی مردم در تشییع سردارسلیمانی را نگرفته است
معاون گفتمان‌سازی سازمان بسیج دانشجویی با انتقادات از اظهارات اخیر وزیرخارجه گفت: گویا آقای ظریف پیام حضور میلیونی مردم در تشییع سردار سلیمانی را نگرفته است.
« برایان هوک» به‌جای یاوه‌گویی تعداد تلفات و مجروحین واقعی عین الاسد را بگوید
دبیر سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اظهارات گستاخانه نماینده وزارت خارجه آمریکا در امور ایران گفت: « برایان هوک» به‌جای یاوه‌گویی تعداد تلفات و مجروحین واقعی عین الاسد را بگوید.
۳۰ بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران:
آقای ظریف! حق ندارید از سرمایه «عزت ملی» برای مذاکره ذلیلانه هزینه کنید
۳۰ بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران در نامه‌ای به ظریف: آقای ظریف اگر شما چیزی جز مذاکره ذلیلانه نمی‌دانید، تصمیم خودتان است که پس از این معادلات جدید منطقه در مسئولیت بمانید یا بروید، اما حق ندارید از سرمایه عزت ملی خرج کنید.
چند ابهام در بودجه ۹۹ آموزش‌ و پرورش از نگاه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کشور خطاب به به ریاست مجلس و اعضای کمیسیون آموزش، پیرامون لایحه بودجه سال ۹۹ و بودجه آموزش و پرورش نامه‌ای صادر کرد.
اعتراض دانشجویان دانشگاه شیراز به وزیر امور خارجه:
ظریف بی کفایت، استعفا، استعفا
جمعی از دانشجویان دانشگاه های شیراز در پی اظهارات وزیر امور خارجه مبنی بر امکان مذاکره مجدد با آمریکا با تجمع روبروی دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه فارس خواستار استیضاح او در مجلس شدند.
مسئول بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس:
جوامع بشری اگر منتظر تغییر باشند تغییر آنها را نابود می کند
مسئول بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس در جمع دانشجویان در نشست بصیرتی گفت: بین آینده نگری و آینده نگاری تفاوت است؛ آنچه از ائمه اطهار به ما رسیده است آینده نگاری است. آینده ای که دوست داریم اتفاق بیفتد چه در بعد شخصی و چه در بعد کلان؛ نگارش آینده به دستان خودمان است.
نشست هم اندیشی گام دوم انقلاب در دانشگاه آزاد کنگان برگزار شد + عکس
نشست هم اندیشی گام دوم انقلاب توسط بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگان برگزار شد.
طی نامه ای خطاب به وزیر امور خارجه:
با استعفا از وزارت امور خارجه، عذرخواهی کنید
ملتی که همیشه مظلوم، اما با شرافت و اقتدار زندگی کرده است لایق این بزدلی‌ها و وادادگی از طرف دیپلمات های تربیت یافته شرق و غرب نیست.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار