کیان: مجلس جدید باید به سمت انتخاب رئیسی برود که دارای شائبه نباشد / دانشجویان با مطالبه‌گری خود مجلس جدید را رها نخواهند کرد مسئول گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری سازمان بسیج دانشجویی گفت: مجلس جدید باید به سمت انتخاب رئیسی برود که آن فرد دارای شائبه‌هایی نباشد و اگر افرادی بیایند و رئیس مجلس یا رئیس کمیسیون‌های مختلف آن شوند که دارای شائبه هستند، این پیام را به مردم می‌دهد که دوباره عده‌ای آمده‌اند و تقسیم قدرت کرده‌اند.

در گفتگو با میر مطرح شد؛
کرونا موجب همدلی و هم گرایی
سلطانعلی میر، کارشناس مسائل سیاسی: تهدیدها زمینه ایجاد فرصت است و یکی از اثرات مثبتی که کرونا بر جامعه گذاشت، ایجاد همدلی، همگرایی و حس انسان دوستی بود.
انتقاد بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) از نوع مواجهه رسانه ملی با پایتخت ۶
بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) با ارسال نامه‌ای به رئیس سازمان صدا و سیما از عملکرد این سازمان در مواجهه با قضایای مربوط به سریال پایتخت ۶ انتقاد کرد.
در پاسخ به مطالبه ۳۰۰ تشکل طلبگی و دانشجویی؛
قمی: تشکیل هسته‌های تخصصی و وحدت فرماندهی آرایش جدید سازمان تبلیغات اسلامی است
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در پاسخ به مطالبه ۳۰۰ تشکل طلبگی و دانشجویی برای ایجاد قرارگاه مقابله با جنگ نرم کرونایی طی نامه‌ای، تشکیل هسته‌های تخصصی و وحدت فرماندهی را آرایش جدید این سازمان برشمرد.
درخواست ۳۳۵ تشکل دانشجویی از وزیر کار درباره مشکلات کارگران/ آقای وزیر شما مسئول تأمین امنیت شغلی و معیشت کارگران هستید
۳۳۵ تشکل دانشجویی از دانشگاه‌های کشور طی نامه‌ای به کار و رفاه اجتماعی به مصوبه شورای عالی کار انتقاد کرده و پیشنهاداتی را برای رفع مشکلات کارگران ارائه کردند‌.
درخواست بیش از ۱۵۰ بسیج دانشجویی از مجلس شورای اسلامی برای ابطال مصوبه شورای عالی کار
بسیج دانشجویی بیش از 150 دانشگاه مختلف کشور طی نامه ای خطاب به علی لاریجانی؛ رئیس مجلس شورای اسلامی خواستند تا مصوبه شورای عالی کار درباره حقوق کارگران را باطل کند.
فیلم
ما دانشجویان بسیجی در کنار مردم کرونا را شکست میدهیم
گزارش خبرگزاری صداو سیما از فعالیت دانشجویان بسیجی در حمله بیولوژیکی
دیوان عدالت اداری به ماجرای مصوبه حقوق کارگران ورود کند
معاون مطالبه‌گری بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد با انتقاد از مصوبه شورای عالی کار گفت: دیوان عدالت اداری باید طبق قانون اساسی به این مسئله ورود کند و این مصوبه را مورد بررسی قرار دهد.
درخواست بیش از ۱۵۰ بسیج دانشجویی از دیوان عدالت اداری برای ابطال مصوبه شورای عالی کار
بسیج دانشجویی بیش از 150 دانشگاه مختلف کشور طی نامه ای از دیوان عدالت اداری خواستند تا مصوبه شورای عالی کار درباره حقوق کارگران را باطل کند.
جلوگیری رژیم صهیونیستی از ارسال دارو به غزه فاجعه انسانی به بار می‌آورد
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا جلوگیری رژیم صهیونیستی از ارسال دارو به غزه فاجعه انسانی به بار می‌آورد
در نامه‌ای مطرح شد
درخواست دفاتر بسیج دانشجویی استان قزوین از رئیسی / فتنه‌گران ۸۸ را به مجازات واقعی و منطبق با خیانت‌های آنان برسانید
دفاتر بسیج دانشجویی استان قزوین درباره لزوم برخورد قانونی با سران فتنه سال ۸۸ به رئیس قوه قضاییه نامه نوشتند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار