آقای روحانی! رویکرد خود را در مدت باقیمانده مسئولیت اصلاح کنید/ جنبش دانشجویی در این مسیر همیار شما خواهد بود بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) طی نامه‌ای خطاب به رییس جمهور خواستار اصلاح عملکرد قوه مجریه در مدت زمان باقیمانده مسئولیت شد.

۳۸ بسیج دانشجویی و طلبگی: وزارت بازرگانی در روند فعالیت‌های اقتصادی اختلال ایجاد می‌کند
۳۸ بسیج دانشجویی و طلبگی طی نامه‌ای از دبیر شورای نگهبان خواستند تا با استرداد مصوبه مجلس مبنی بر تشکیل وزارت بازرگانی؛ از ایجاد اختلال در روند فعالیت‌های اقتصادی کشور و نقض صریح قوانین و اسناد بالادستی جلوگیری کند.
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه؛
دولت به‌جای تاسیس وزارت بازرگانی به فکر حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات اقلام اساسی باشد
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه در بیانیه‌ای اعلام کرد: لازم است طرح تأسیس وزارت بازرگانی در مجلس از دستور کار خارج شود و به جای آن، دولت به حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات اقلام اساسی بپردازد.
بیانیه/
درخواست بسیج دانشجویی برای ورود آیت‌الله رئیسی به ماجرای لردگان
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی چهارمحال بختیاری با صدور بیانیه‌ای از ریاست محترم قوه قضائیه خواستار ورود به موضوع انتشار ویروس HIV در روستای چنارمحمودی شد.
عدم تغییر کاربری زمین‌های کشاورزی نیازمند حمایت دولت است
جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد لاهیجان گفت: برای اینکه چایکاران و کشاورزان زمین‌ها خود را نفروشند و تغییر کاربری ندهند نیازمند حمایت قوه قضاییه و دولت هستند و باید جلوی واردات بی رویه چای گرفته شود.
مسئول بسیج دانشجویی پردیس شهید باهنر شهرکرد
مردم حق دارند از آرای نمایندگان مجلس مطلع شوند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر شهرکرد گفت: مردم حق دارند که از آرای نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطلع شوند و نمایندگان وظیفه دارند که در مقابل مردم پاسخگو باشند.
دولت و مجلس با تشکیل وزارت بازرگانی به‌دنبال مُسکّنی زودبازده هستند
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی گفت: مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی با مطرح کردن بحث تشکیل وزارت بازرگانی، به‌جای درمان قطعی اقتصاد بیمار به صرفا دنبال مسکّنی زودبازده هستند.
باستی هیلز‌ها نتیجه فرهنگ بی تفاوتی است + عکس
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: اگر در مراحل ساخت پروژه‌های معروف به باستی هیلز، مردم محلی بی‌تفاوت نباشند امکان شکل‌گیری فساد از بین می‌رود.
130 دفتر بسیج دانشجویی: مجمع جهانی بیداری اسلامی برای پایان‌دادن به ماجرای کشمیر تلاش کند
دفاتر بسیج دانشجویی در 130 دانشگاه کشور در نامه‌ای از دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی خواستند تا تمامی تلاش خود را برای پایان دادن به غائله کشمیر از طریق رایزنی با دولت هند به کار بندد.
دانشگاه آزاد اسلامی شیراز:
دعوت از امام جمعه صدرا برای پاسخگویی به مطالبه گری های دانشجویی
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در نامه‌ای از امام جمعه شهر صدرا، حجه الاسلام غلامعلی حسین نژادیان دعوت کرد تا جهت پاسخگویی به اظهارات مطرح شده در نماز جمعه اخیر و جاهل خطاب کردن جریان دانشجویی در پاتوق مطالبه گری دانشجویی حضور یابد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار