فعالیت ۳۶ گروه جهادی در مبارزه با کرونا سیدامیر ساداتی کرمی، مسئول بسیج دانشجویی استان مازندران اظهار کرد: در استان مازندران ۳۶ گروه جهادی فعال برای مقابله با ویروس کرونا فعالیت می‌کنند که این گروه حدود هزار و ۶۸ نفر از افراد دانشگاهی و افراد محلات مختلف هستند.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان مازندران
فعالیت ۳۶ گروه جهادی در مبارزه با کرونا
سیدامیر ساداتی کرمی، مسئول بسیج دانشجویی استان مازندران اظهار کرد: در استان مازندران ۳۶ گروه جهادی فعال برای مقابله با ویروس کرونا فعالیت می‌کنند که این گروه حدود هزار و ۶۸ نفر از افراد دانشگاهی و افراد محلات مختلف هستند.
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران
کمپین بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در مقابله با کرونا
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: این بسیج دانشجویی هم‌زمان با شیوع بیماری کرونا در سطح استان مازندران کمپین مقابله با کرونا را تشکیل داد.
بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران
تولید روزانه 1200عدد ماسک بهداشتی
راه اندازی کارگاه تولید ماسک بهداشتی
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ساری
کارگاه تولید ماسک بهداشتی سه‌لایه در دانشگاه فنی‌ و حرفه ای قدسیه ساری و به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران شروع به کار کرد.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان مازندران
به‌کارگیری ظرفیت دانشجویی و امکانات فنی حرفه‌ای در مبارزه با کرونا
مسئول سازمان بسیج دانشجویی سپاه کربلای مازندارن از به‌کارگیری ظرفیت دانشجویی و امکانات خیاطی مراکز فنی حرفه‌ای در مازندران در راستای تولید برخی از اقلام بهداشتی در مبارزه با کرونا خبر داد.
نامه ۴۳ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران خطاب به دادستان؛
چرا نمی‌شود از ورود مسافران نوروزی برای مدت معینی جلوگیری کرد؟!
بارها در اخبار آمده است فلان میزان ماسک و دستکش احتکار شده کشف شد. سوال افکار عمومی این است که کی و کجا و توسط چه‌کسی این کشفیات قرار است توزیع ‌گردد که همچنان با کمبود مواجه هستیم؟
راه اندازی خط تولید ماسک وکاورهای بیمارستانی در آمل
بیش از 110 نفردواطلب در صف انتظار
خط تولید ماسک وکاورهای بیمارستانی در راستای تامین پوشش های مراقبتی بیمارستانها ومرکز بهداشتی در شهرستان آمل راه اندازی شد.
دبیر جشنواره بانوی ترازانقلاب خبر داد
ارسال 430 اثر به جشنواره بانوی تراز انقلاب در مازندران
دبیر جشنواره بانوی تراز انقلاب از ارسال ۴۳۰ اثر به این جشنواره خبر داد و گفت: این جشنواره برای نخستین بار در استان مازندران برگزار می‌شود
یادداشت/ سید امیر ساداتی کرمی
سکوت مشکوک اساتید علوم سیاسی استان مازندران
تعداد قابل توجهی از این اساتید در اثنای فرآیند مذاکرات و انعقاد برجام، تمام تلاش خود را در همراه سازی عقول دانشجویان و همچنین افکار عمومی با پروژه برجامیسم بکار گرفته
نامه مهم جوانان مازندرانی خطاب به سردار قاآنی
انتقام سخت
حمله بزرگ موشکی سپاه پاسداران عزیز و مقتدر، مرهم اندکی بر زخم عمیق ما در فقدان حاج قاسم شد؛ اما انتقام سخت از دید ملت انتقام‌خواه ایران در یک کلام یعنی "خروج آمریکا از منطقه" و به چیزی کم‌تر از آن هم رضایتی نیست
اخبار بیشتر

آخرین اخبار