مسئول بسیج دانشجویی پردیس کوثر دانشگاه فرهنگیان یاسوج :
اختصاص بیشترین رتبه‌های برتر کنکور به تهرانی‌ها نتیجه ساختار ناعادلانه آموزشی در کشور است
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت: اختصاص بیشترین رتبه‌های برتر کنکور به دانش آموزان تهرانی نتیجه ساختار ناعادلانه آموزشی در کشور است.
مظلوم ترین روستای شهرستان گچساران محروم از توجه مسئولان/ برنامه ویژه گروه جهادی شهید آقایی وندا دانشگاه آزاد گچساران برای روستا + تصاویر
گروه جهادی شهید آقایی وندا دانشگاه آزاد اسلامی گچساران با وجود گرمای طاقت فرسای این شهرستان که در کمترین حالت روز 42 درجه و گاهاً تا بالای 51 درجه نیز می رود راهی روستای آبریگون از توابع شهرستان گچساران شده است تا در آنجا مشغول خدمت رسانی شوند.
آقایان روستای آبریگون در ۵کیلومتری شهر گچساران را دریابید؛
حجم مشکلات و محرومیت‌های باورنکردنی روستای دیواربه‌دیوار شرکت نفت گچساران هست / روستایی نامرئی بیخ گوش مسئولان شهر گچساران و مسئولانی که خود را به خواب زده اند+ تصاویر
با این حجم انبوه مشکلات و نامرئی بودن این روستا برای فرماندار، مدیران و سایر مسئولان مربوطه، نمی توانیم برای ۷۰خانوار این روستا توجیه کنیم، که مثل سایر روستاهای دوردست مسئولینتان برای خدمت‌رسانی به شما اراده دارند و شبانه روز در حال تلاشند.
خدمت در عین گمنامی و بی توجهی:
17 روز فعالیت جهادی در اوج محرومیت و بی توجهی مسئولان/ مردم روستا امیدوار به مطالبه گری دانشجویان و چشم انتظار مسئولان
به جزء مسئول بسیج دانشجویی که برای سرکشی و بازدید از دانشجویان جهادگر و رایزنی برای رفع کمبودها و مشکلاتشان همواره در تلاش هستند، هیچ کدام از مسئولان ارشد استان نه به صورت حضوری و نه به صورت مجازی و تلفنی کوچکترین ارتباطی با این جوانان فداکار و از خود گذشته نداشته اند.
تجلیل از 80 دانشجوی جهادگر دانشگاه های شهرستان گچساران و باشت+ تصاویر
طی مراسمی به همت بسیج دانشجویی شهرستان گچساران و باشت از ۸۰نفر از جهادگران دانشجو دانشگاه های این دو شهرستان تجلیل به عمل آمد.
واکنش نماینده کهگیلویه بزرگ به یک انتصاب مسئله دار پس از انتقاد بسیج دانشجویی از سکوت نمایندگان
عدل هاشمی پور گفت: چرا فردی که در یک بزنگاه تاریخی در مقابل نظام ایستاده است و مساله داراست و برخی از ارکان نظام را قبول ندارد در راس یک اداره مهم مانند فرهنگ و ارشاد قرار بگیرد.
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد خطاب به شورای تأمین استان در پی شایعه انتصاب یکی از فتنه گران ۸۸ به مدیرکلی ارشاد اسلامی
طبق اخبار قرار است یکی از عناصر و حامیان موثر فتنه و فتنه گران شهرآشوب ۸۸ در استان کهگیلویه و بویراحمد که به عینه نقش بسیار فعالی هم درسطح استان وهم در سطح پایتخت در فتنه انگیزی ها و آشوب های خیابانی داشتند ، در حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی استان انتصاب گردد .
توئیت دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان و مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج به شایعه انتصاب یکی از فتنه گران ۸۸ به مدیرکلی فرهنگ و ارشاد اسلامی به شورای تأمین استان کهگیلویه و بویراحمد
چندی است که در فضای مجازی و رسانه های استان کهگیلویه و بویراحمد شایعه از تکاپو برای انتصاب یکی از فتنه گران سال 88 به عنوان مدیرکل اداره ارشاد اسلامی استان در صدر اخبار قرار دارد.
سرکشی مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد از اردوی جهادی گروه یاران مهر + تصاویر
دکتر مهدوی مسئول بسیج دانشجویی به همراه معاونت سازندگی ناحیه دانشجویی استان کهیگلویه و بویراحمد، به روستای نسه کوه بخش لوداب محل استقرار گروه جهادی یاران مهر دانشگاه دولتی رفتند تا از نزدیک از روند کار و اقدامات جهادگران دانشجو را مشاهده کنند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار