استانداری خراسان جنوبی پیگیر توسعه جاده‌های مواصلاتی استان باشد دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن خراسان جنوبی در نامه‌ای به معتمدیان، استاندار این استان در خصوص وضعیت جاده‌ها و خطرزا بودن مسیر‌های مواصلاتی این استان، نکاتی را مطرح کرد.

نامه دبیر قرارگاه احمدی روشن خراسان جنوبی:
استانداری خراسان جنوبی پیگیر توسعه جاده‌های مواصلاتی استان باشد
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن خراسان جنوبی در نامه‌ای به معتمدیان، استاندار این استان در خصوص وضعیت جاده‌ها و خطرزا بودن مسیر‌های مواصلاتی این استان، نکاتی را مطرح کرد.
آغاز ثبت‌نام طرح «ولایت» ویژه دانشجویان در خراسان جنوبی
معاون رشد و کادرسازی بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی از آغاز ثبت‌نام طرح «ولایت» ویژه دانشجویان خبر داد و گفت: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا زمان قطعی برگزاری این دوره مشخص نیست اما دانشجویان می‌توانند تا ۲۰ اردیبهشت ماه برای ثبت‌نام اقدام کنند
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:
درخواست وام از صندوق بین المللی پول بدون تصویب مجلس نقض قانون اساسی است
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی در نامه‌ای به رئیس جمهور درخصوص وام از صندوق بین المللی پول نکاتی را مطرح کرد.
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن خراسان جنوبی مطرح کرد
لغو پیامکی مناظره در دانشگاه‌ها توسط فرماندار بیرجند/ برخی جریان‌ها با لابی‌گری برگزاری مناظره را ممنوع کردند
الهامی گفت: در قرارگاه شهید احمدی روشن خراسان جنوبی جلسات بسیار زیادی در بحث پرسش و پاسخ ها برگزار شده بود اما به یکباره به تمامی مدیران دانشگاه ها از سمت فرمانداری بیرجند پیامک ارسال می‌شود که بر اساس قانون انتخابات تمام این جلسات را لغو کنید و در محیط‌های دولتی اجرا نکنید.
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:
فرماندار بیرجند برگزاری مناظره در دانشگاه صنعتی بیرجند را به صورت تلفنی لغو کرد/ آمادگی برگزاری مناظره خارج از محیط دانشگاه را داریم
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: فرماندار بیرجند برگزاری مناظره در دانشگاه صنعتی بیرجند را به صورت تلفنی لغو کرده است و حتی نامه‌ای در این خصوص ارسال نشده است.
جهاد بی مزد و منت در نقطه صفر مرزی
اردوی جهادی گروه فاطمه الزهرا (س) وابسته به بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اهداف پزشکی، فرهنگی و عمرانی در مناطق محروم درمیان برگزار می‌شود.
سوال دانشجویان بسیجی ار کاندیداها
آیا با طرح شفافیت آرای نمایندگان موافق هستید؟
طی نامه ای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی و قرارگاه شهید احمدی روشن خواستار پاسخ کاندیداهای مجلس نسبت به سوال شفافیت آرا در مجلس شورای اسلامی شدند.
طی حکمی از سوی مسئول بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی؛
علی زارع پور سرپرست دفتر بسیج دانشجویی شهرستان قاینات شد
طی حکمی از سوی مسئول بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی  آقای علی زارع پور بعنوان سرپرست دفتر بسیج دانشجویی شهید مفتح(ره)شهرستان قاینات منصوب شد.
طی نامه ای ؛
دانشجویان بسیجی خواستار شفافیت اموال کاندیداهای مجلس شدند
طی نامه ای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی و قرارگاه احمدی روشن در خراسان جنوبی خواستار شفافیت اموال کاندیداهای مجلس شد.
طی بیانیه ای ؛
شورای ببین بسیج دانشجویی اقدام مسئولین نسبت به مذاکره با آمریکا را محکوم کرد
طی بیانیه ای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اقدام مسئولین نسبت به مذاکره با آمریکا را محکوم کرد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار