شاخه درختان به جای پایه سرم/ مردم هشت‌بندی از نبود مرکز درمانی و بیمارستان رنج می‌برند فعال دانشجویی استان هرمزگان در خصوص وضعیت شهرستان هشت بندی در روزهای کرونایی اظهار کرد: با اینکه ویروس کرونا در این شهرستان شیوع گسترده داشته، فقط 2 مطب شخصی در سطح شهر وجود دارد که پذیرای بیماران کرونایی می باشند.

فعال دانشجویی استان هرمزگان:
شاخه درختان به جای پایه سرم/ مردم هشت‌بندی از نبود مرکز درمانی و بیمارستان رنج می‌برند
فعال دانشجویی استان هرمزگان در خصوص وضعیت شهرستان هشت بندی در روزهای کرونایی اظهار کرد: با اینکه ویروس کرونا در این شهرستان شیوع گسترده داشته، فقط 2 مطب شخصی در سطح شهر وجود دارد که پذیرای بیماران کرونایی می باشند.
عدم اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان پس از ١٥ سال/ نامه بسیج دانشجویی دانشگاه های هرمزگان به نمایندگان مجلس
بسیج دانشجویی دانشگاه های استان هرمزگان در بیانیه ای از نمایندگان هرمزگان در مجلس، خواستار پیگیری اجرای قانون تسهیل ازدواج شدند تا اقدامی موثر و علمی در جهت ازدواج جوانان و حل مشکالت آنان صورت پذیرد.
انتصاب معاون فرهنگ سازی ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان/ رئوفی: ارزشمندترین فرهنگ سازی، حفظ روحیه شهادت است
مجتبی شهسواری طی حکمی به عنوان معاون فرهنگسازی ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان منصوب شد.
انتصاب معاون تشکیلات بسیج دانشجویی هرمزگان
در پی تداوم جوانگرایی در ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان، مسئول جوان تشکیلات بسیج دانشجویی استان هرمزگان منصوب شد.
انتصاب مسئول دبیرخانه طرح اعتلاء بسیج دانشجویی استان هرمزگان
مسئول سابق قرارگاه احمدی روشن، طی حکمی به عنوان دبیرخانه طرح اعتلاء ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان منصوب شد.
پیام تبریک مسئول بسیج دانشجویی جزیره کیش بمناسبت هفته قوه قضائیه
دکتر یوسف پور: قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران، در گام دوم انقلاب مسوولیت خطیر و حساسی را در پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی و تحقق بخشیدن به عدالت عهده‌دار است.
شرایط بحرانی شیوع کرونا در هرمزگان/ آیا هرمزگان قربانی اقتصادی این اپیدمی است؟
۲۴ دفتر بسیج دانشجویی استان هرمزگان خطاب به رئیس جمهور در رابطه با وضعیت قرمز و بحرانی این استان در شیوع ویروس کرونا، نامه نوشتند و خواستار توجه بیشتر مسئولین شدند.
بسیج دانشجویی قشم دومین رزمایش همدلی و مواسات را برگزار کرد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قشم، در خصوص فعالیت اخیر این تشکل گفت: بسته های معیشتی و نان در قالب رزمایش همدلی، بین نیازمندان توزیع شد.
در جلسه قرارگاه بیانیه گام دوم انقلاب مطرح شد
نماینده ولی فقیه در هرمزگان: بسیج دانشجویی میتواند در پیاده سازی فرامین رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم نقش اساسی داشته باشد
حجت الاسلام عبادی زاده ضمن بیان تاکید رهبر معظم انقلاب بر زمین نگذاشتن پرچم مطالبه گری و آرمان خواهی، برنامه پاتوق مطالبه گری بسیج دانشجویی در روزهای منتهی به انتخابات مجلس را مصداق واقعی این جمله رهبری دانست و از آن ابراز خرسندی کرد.
برگزاری مرحله چهارم کمک های مومنانه در میناب/ رزمایش همدلی نمونه موفقی از ترویج گفتمان سازی جهادی است
مسئول واحد خواهران بسیج دانشجویی مجتمع آموزش عالی میناب گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مؤمنانه به نیازمندان، گروه جهادی حضرت زینب(س) بسیج دانشجویی این مجتمع اقدام به توزیع کمک های نقدی در بین خانواده های نیازمند کرد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار