دستور ویژه رهبر معظم انقلاب امید را به مردم گلستان برگرداند/ دستور آیت الله رئیسی برای خلع ید 45 قاضی سابق از اراضی جنگلی/ پیگیری قرارگاه بسیج دانشجویی شهید احمدی روشن حلال مسئله شد با پیگیری قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی استان گلستان و عنایت رهبر معظم انقلاب و پیگیری و دستور ویژه آیت الله رئیسی خلع ید اراضی جنگلی از 45 قاضی سابق انجام شد.

مسئول بسیج دانشجویی استان گلستان در دیدار با مدیر کل صدا و سیمای استان
جوانان ما باید به این باور برسند که هنگامی که صحبت از تحقق دولت جوان حزب اللهی است چشم نظام به این جوانان و نخبگان دانشجو است
جواد فرامرزی امروز در دیدار با مدیر کل صدا و سیمای استان گلستان بیان کرد: رویکردی مسئله محوری بسیج دانشجویی رویکردی تحلیلی و منطقی است و مسیر نخبگانی کشور را در جهت حل مسائل کشور ریل گذاری میکند
مسئول بسیج دانشجویی استان گلستان
دانشجوی انقلابی نمی تواند نسبت به مسائل کشور، بی تفاوت یا بدون موضع باشد
جواد فرامرزی در جلسه اعتلای بسیج دانشجویی استان گلستان بیان کرد: اعتلا و مساله محوری نگاه مغفولی بود که کارکرد ویژه بسیج دانشجویی را عیان کرد.
جواد فرامرزی:
هسته های مسئله محور ابزاری برای نیل به اهداف عالیه بسیج است
در جلسه هیئت اندیشه ورز مسئله محور بسیج دانشجویی استان گلستان برگزار شد از شیوه فعالیت هسته های جهادی در ایام شیوع ویروس کرونا و تطابق آن با رویکرد مسئله محوری بحث و تبادل نظر شد.
همزمان با دهه کرامت صورت گرفت؛
توزیع ۵۰۰ کیلو مرغ بین نیازمندان توسط بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بندرگز
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز از توزیع ۵۰۰ کیلو مرغ کشتار روز بین افراد و خانواده‌های نیازمند و کم‌بضاعت بندرگز خبر داد.
جواد فرامرزی:
عدم پیگیری مستمر، یکی از دلایل حل نشدن مسائل کشور و استان است
مسئول بسیج دانشجویی استان گلستان گفت: دلایل حل نشدن مسئله در کشور و یا استان عدم پیگیری مستمر است، بیشترین ضعف نیز همین است.
به همت فعالین فضای مجازی بسیج دانشجویی استان گلستان
سومین شماره از ویژه نامه دانشجو پلاس منتشر شد
دانشجو پلاس ویژه نامه ای که به همت جمعی از دانشجویان بسیجی استان گلستان منتشر می شود. در این شماره از افتتاح مجلس تا گزارشی از برخی فعالیت های بسیج دانشجویی در ایام کرونایی اشاره شده است.
جواد فرامرزی:
نگاه مسئله محوری، حرکت در جهت رونق تولید و شعار سال می باشد
مسئول بسیج دانشجویی استان گلستان در دیدار با رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان بیان کرد: استخراج نظام مسائل کشور و حرکت مطالبه گرانه اولویت اصلی بسیج دانشجویی استان است.
مقاله دانشجویی/ مهدی نوری
جنگ روانی، موتور محرکه تغییر اجتماعی
در سالیان گذشته کیس های فراوانی با عنوان نفوذی دستگیر شدند که هدف آنان تغییر نگرش اجتماعی افکار عمومی و علی الخصوص دانشجویان علیه حکومت و دین بود. برخی از شبکه های جاسوسی با عنوان توانمندسازی زنان در حقیقت به دنبال تغییر نگرش آنها است!
گزارشی از آخرین جزئیات مبارزه با زمین خواری در گلستان در گفتگو با محمد خواجه شاهکویی:
دستور ویژه رهبر معظم انقلاب امید را به مردم گلستان برگرداند/ دستور آیت الله رئیسی برای خلع ید 45 قاضی سابق از اراضی جنگلی/ پیگیری قرارگاه بسیج دانشجویی شهید احمدی روشن حلال مسئله شد
با پیگیری قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی استان گلستان و عنایت رهبر معظم انقلاب و پیگیری و دستور ویژه آیت الله رئیسی خلع ید اراضی جنگلی از 45 قاضی سابق انجام شد.
بسیج دانشجویی استان گلستان خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی
در این دوره خاص کشور، باید جوری فکر و کار شود که این مجلس شورای اسلامی، به مجلسی که حقیقتا در راس امور کشور است تبدیل شود.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گلستان به مناسبت شروع به کار مجلس یازدهم خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی بیانیه صادر کرد.
اخبار بیشتر

یادداشت
مقاله دانشجویی/ مهدی نوری

جنگ روانی، موتور محرکه تغییر اجتماعی

یادداشت دانشجویی/ محمد خواجه شاهکویی

پنج هیچ در جنگ اقتصادی

یادداشت دانشجویی/ مجید نادم

از محبوبیت پایتخت تا سکانس های نگون بخت

یادداشت دانشجویی/ سید محمد حسین حسینی

خطابه ای به مسئولین دانشگاه آزاد از مشکلات آموزش مجازی

یادداشت دانشجویی/ سید محمد حسین کزازی

کرونا میرود و ما میمانیم...

یادداشت دانشجویی | امیرمحمد امیرآبادی

دوا را طبیب می‌دهد و شفا را خدا

آخرین اخبار