فعالیت بسیج دانشجویی دانشگاه های استان گلستان در در غم فراغ سردار دلها بسیج دانشجویی و دانشجویان دانشگاه های استان گلستان همنوا با تمامی مردم و در انبوه قشرهای مختلف عزادار غم این سردار برزگ اسلام بودند. آرزویی که برای سردار شهید بود و غمی که بر دل علاقمندان به این خاک مقدس بود.

فرمانده سپاه نینوا در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان:
مجلس شهیدان ، مجلس فتوحات انقلاب اسلامی است/ شهیدان سلیمانی و ابومهدی یک مکتب هستند
سردار معروفی فرمانده سپاه نینوا و همرزم شهید سلیمانی در مراسم گرامیداشت شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای سانحه هوایی استان در مسجد النبی (ص) دانشگاه منابع طبیعی گرگان گفت:شهید حاج قاسم و مجاهد شهید ابومهدی المهندس را نباید یک فرد دید بلکه این شهدای بزرگوار یک فرد دید این شهدای بزرگوار یک مکتب هستنذ.
فرمانده سپاه استان گلستان در جلسه قرارگاه دانشجویی راهیان نور استان گلستان:
مکتب حاج قاسم همان هنر دین، قرآن، اهل بیت و هنر ولایت و انقلاب اسلامی است
سردار معروفی همرزم سردار شهید سلیمانی در جلسه قرارگاه راهیان نور دانشجویی که با حضور روسای دانشگاه ها، مسئولین فرهنگی، نهاد رهبری که به همت بسیج دانشجویی برگزار گردید گفت:جهاد و شهادت دو اصل مهم است که دشمن در حال زدن این جریان است و فکر کردند با شهادت حاج قاسم کار مثبتی کردند.
یادداشت دانشجویی/ فائزه عیدی
ترور سردار اقدامی برنامه ریزی شده یا اتفاقی؟
فائزه عیدی دانشجویی دانشگاه پیام نور گنبد کاووس است. دی در این یادداشت در مورد شیوه و زمان ترور سردار سلیمانی نگاشته است. اینکه این ترور از قبل برنامه ریزی شده بود یا اینکه فقط یک برنامه اتفاقی است از جلمه مباحث این یادداشت مختصر است.
در پی اقدام منزجرانه آمریکا در ترور سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
سیلی از بیانیه های بسیج دانشجویی استان گلستان در محکومیت اقدام آمریکا
بسیج دانشجویی هم قدم با اساتید، روسا و مسئولین دانشگاه و دیگر آحاد مردم غیور ایران صاحبان بغضی فروخورده بودند که با انتشار بیانه های متعدد بعض خود را به فریاد بر سر استکبار تبدیل کردند.
اقدام تحسین برانگیز دانشجو معلمان بسیجی دانشگاه فرهنگیان گرگان
در سربرگ امتحانات ما بنوسید: من یک معلم هستم، سلیمانی ها تربیت خواهم کرد
دانشجو معلمان بسیجی دانشگاه فرهنگیان گرگان در اقدامی تحسین برانگیز خواستار درج یک شعار بر روی برگه های امتحانی خود پس از شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی شدند.
دلنوشته بسیجی گلستانی؛
کاش به جای شهادتت مبارک مینوشتن خوش آمدی به شهر ما!
آن روز که بنرها و عکسهای خندانت را در شهر دیدم با خود میگفتم کاش این بنرها و عکسها خبراز امدنت به شهر ما بدهد!
گزارش تصویری
فعالیت بسیج دانشجویی دانشگاه های استان گلستان در در غم فراغ سردار دلها
بسیج دانشجویی و دانشجویان دانشگاه های استان گلستان همنوا با تمامی مردم و در انبوه قشرهای مختلف عزادار غم این سردار برزگ اسلام بودند. آرزویی که برای سردار شهید بود و غمی که بر دل علاقمندان به این خاک مقدس بود.
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه گلستان
مراسم راهپیمایی و گرامیداشت سردار دلها در دانشگاه گلستان برگزار شد
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه گلستان و با حضور دانشجویان و مسئولین دانشگاه مراسم بزرگداشت و دسته روی سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در دانشگاه گلستان برگزار شد.
یادداشت دانشجویی/ فائزه عیدی
رهبر انقلاب در نوک پیکان خبرسازی رویترز
خبرگزاری رویترز با استفاده از تکنیک «دروغ بزرگ» اعلام کرده ۱۵۰۰ نفر در این اعتراضات کشته شدند و فورا پیوست کرده این کشتار هم به دستور رهبر جمهوری اسلامی بوده است! هدف این خبرگزاری چیست؟
یادداشت دانشجویی/ محمد شاهکویی
جعبه پاندورا قاضی اعظمی
در پرونده «تصرف اراضی جنگلی توسط چهل و پنج تن از قضات در گلستان» مستقل از تمام افتضاحات قانونی که درگیرش هستیم، یک برگه اظهارنامه خیلی توجه من را جلب کرد؛ برگه تحقیق از نقی.
اخبار بیشتر

یادداشت
یادداشت دانشجویی/ فائزه عیدی

رهبر انقلاب در نوک پیکان خبرسازی رویترز

یادداشت دانشجویی/ سید محمد حسین حسینی

خراب کن، فرار کن!!

یادداشت/ سید محمد حسین حسینی

گورباچف روحانی!

یادداشت/ احمد ملاشاهی

پاسداری از 16 آذر

آخرین اخبار