شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی به مناسبت روز فناوری هسته ای: لزوم تحقق «میشود و میتوانیم» ، این بار در مقابله با کرونا شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اصفهان با اشاره به تحقق شعار «میشود و میتوانیم« در ملی شدن صنعت هسته ای کشور، بر لزوم دستیابی به فناوری بومی برای مقابله با کرونا با تکیه بر توان داخلی و همراهی مردم تأکید کرد.

نامه 230 تشکل دانشجویی کشور به ریاست محترم قوه قضائیه در باب لزوم برخورد قانونی با سران فتنه سال 88
230 تشکل دانشجویی خطاب به رییس قوه قضاییه کشور، با وقیحانه خواندن درخواست عده ای از احزاب بر رفع حصر سران فتنه در شرایط بحرانی کشور، خواستار محاکمه آن ها در پیشگاه ملت ایران شدند.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی به مناسبت روز فناوری هسته ای: لزوم تحقق «میشود و میتوانیم» ، این بار در مقابله با کرونا
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اصفهان با اشاره به تحقق شعار «میشود و میتوانیم« در ملی شدن صنعت هسته ای کشور، بر لزوم دستیابی به فناوری بومی برای مقابله با کرونا با تکیه بر توان داخلی و همراهی مردم تأکید کرد.
اقدامات بسیج نواحی اصفهان در مبارزه با کرونا/ مولودی خوانی سیار و نورافشانی در شب میلاد منجی بشریت
سرهنگ رضایی، با اشاره به کشف 400 هزار جفت دستکش و 5 هزار لیتر مواد ضدعفونی، توزیع 250 هزار بسته بهداشتی و 24 هزار بسته معیشتی و ثبت نام یک میلیون و پانصد هزار نفر در سامانه غربالگری، گفت: 313 مسجد در اصفهان برای نورافشانی و پخش بانگ «لبیک یا مهدی» مشخص شده اند.
قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان خبر داد؛ کمبود موجودی و افزایش بی سابقه قیمت میوه و تره بار در استان اصفهان
قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان با ارائه گزارش تحلیلی از وضعیت عرضه و قیمت انواع میوه و تره بار در شهر اصفهان خطاب به مسئولان استان، نوشت: قیمت میوه افزایش بی سابقه داشته است.
مسئول جهادی بسیج دانشجویی اصفهان خبر داد؛ آغاز مرحله دوم تولید و توزیع بسته‌های بهداشتی ویژه مناطق کم‌برخوردار اصفهان
کریمی گفت: مرحله دوم تولید و توزیع بسته‌های بهداشتی برای مردم کمتر برخوردار استان به همت جهادگران دانشجو آغاز شد.
کسب رتبه برتر تحلیل پیامدهای ناشی از کرونا توسط بسیج دانشجویی استان اصفهان
تحلیل برادر بسیجی آقای مهدی ناصری، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شاهین شهر و میمه در خصوص پیامدهای ناشی از کرونا به عنوان تحلیل برتر کشوری شناخته شد.
قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان تشریح کرد؛ وضعیت توزیع و قیمت های اقلام بهداشتی در استان/ محدودیت عرضه در شهرستان های دهاقان، اردستان و مبارکه
قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان در بیانیه ای با انتشار جدول توزیع و قیمت های اقلام بهداشتی استان اصفهان نوشت: شهرستان های دهاقان، اردستان، مبارکه با محدودیت در عرضه روبرو هستند.
قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان خطاب به رییس صدا و سیما: تناقضات در اظهار نظرها موجب سردرگمی است/ لزوم احصاء و ارائه آمار ها
قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان در نامه ای به دکتر علی عسگری به برخی از نقایص و کمبودهای برنامه های رسانه ملی با موضوع مبارزه با کرونا برای بهبود این برنامه ها اشاره کرد.
پیام تسلیت بسیج دانشگاه کاشان در پی شهادت جهادگر بسیجی مدافع سلامت
بسیج دانشجویی دانشگاه کاشان شهادت جهادگر بسیجی عرصه سلامت، دکتر مجید فرهاد را تسلیت گفت
بسته بندی و توزیع الکل ضد عفونی به خانواده های کم بر خوردار درگیر کرونا از سوی بسیجیان دانشگاه پیام نور گلپایگان
بسیجیان دفتر بسیج دانشجویی شهرستان گلپایگان با بسته بندی و توزیع الکل ضد عفونی به خانواده های کم بر خوردار درگیر کرونا کمک کردند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار