خدمات‌رسانی تخصصی بسیج دانشجویی به سیل‌زدگان جنوب استان بوشهر مسئول قرارگاه جهادی بسیج دانشجویی جنوب استان بوشهر گفت: ورود تخصصی بسیج دانشجویی در امداد رسانی به سیل زدگان جنوب استان بوشهر در حوزه علمی، پزشکی، مشاوره و عمرانی خواهد بود.

توزیع بسته‌های معیشتی در مناطق کم‌برخوردار توسط دانشجویان گناوه و دیلم + عکس
بسته های معیشتی حاوی اقلام خوراکی و بهداشتی (ماسک و مایع ضد عفونی کننده دست) به همت دفتر بسیج دانشجویی شهرستان های گناوه و دیلم توزیع شد.
ضدعفونی تعدادی از روستاهای بخش بوشکان توسط گروه جهادی افسران ولایت + عکس
تعدادی از روستاهای بخش بوشکان شهرستان دشتستان توسط گروه جهادی افسران ولایت بسیج دانشجویی در طرح مبارزه با کرونا ضدعفونی شدند.
جهاد کادر درمانی در روستای سیل‌زده میانلو شهرستان کنگان + عکس
ویزیت رایگان و توزیع دارو در روستای سیل زده میانلو شهرستان کنگان توسط تعدادی از پزشکان جهادگر این شهرستان انجام شد.
یادداشت دانشجویی/ علی عمرانی
شیب ناملایم سقوط بهای نفت/ لزوم عدم اتکا به اقتصاد نفتی بیشتر محسوس است
مبتلایان کرونا از یک میلیون نفر فراتر رفته و تلفات این بیماری روز به روز رو به افزایش است، پس کشور‌ها تدابیر محدودکننده‌ای به کار گرفته اند که تعطیلی بخش‌هایی از اقتصادشان را به دنبال دارد و تقاضای جهانی نفت را می‌کاهد.
خدمات‌رسانی تخصصی بسیج دانشجویی به سیل‌زدگان جنوب استان بوشهر
مسئول قرارگاه جهادی بسیج دانشجویی جنوب استان بوشهر گفت: ورود تخصصی بسیج دانشجویی در امداد رسانی به سیل زدگان جنوب استان بوشهر در حوزه علمی، پزشکی، مشاوره و عمرانی خواهد بود.
یادداشت دانشجویی/ پریسا اندیده
گویا با مرگ خشایار الوند، پایتخت هم مرد
روز های نوروزیِ امسال در حالی گذشت که به علت شرایط پیش آمده به خاطر کرونا همه در خانه هایمان محبوس شده ایم. در حالی مردم با اشتیاق منتظر پخش سریال پایتخت در نوروز ۹۹ بودند‌ که انگار دیگر خبری از پایتخت همیشگی نیست.
توسط گروه جهادی امام رضا (ع) ؛
بیش از ۱۰۰ بسته به خانواده های نیازمند بخش ساحلی دلوار اهدا شد + عکس
گروه جهادی امام رضا علیه السلام بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد دلوار در قالب پویشی اقدام به تهیه و توزیع بسته های غذایی و بهداشتی در بین خانواده های نیازمند بخش دلوار کردند.
مسئول قرارگاه جهادی بسیج دانشجویی استان بوشهر:
کمک در راه اندازی بیش از ۱۵ کارگاه جهادی/ تحقیقات پژوهشی ویروس کرونا توسط دانشجویان در حال انجام است
مسئول قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی استان بوشهر گفت: قرارگاه اقدام به کمک در راه اندازی بیش از 15 کارگاه جهادی تولید ماسک و خط تولید مواد ضدعفونی کننده کرده است.
در نامه تشکل های دانشجویی استان بوشهر؛
جان مردم بازیچه منفعت طلبی‌ها نشود/ خواستار نظارت قاطع هستیم
تشکل های دانشجویی و جهادی در نامه ای به استاندار بوشهر رئیس ستاد مبارزه با کرونا در استان، ضمن انتقاد از عدم نظارت جدی بر مبادی ورودی استان بدلیل شیوع ویروس کرونا، خواستار نظارت قاطع و کنترل جدی شدند.
تولید روزانه 4000 ماسک برای مراکز درمانی در برازجان + عکس
کارگاه تولید ماسک با همکاری ۲۳ نفر از بانوان پرسنل شرکت راوند جنوب و نیروهای جهادگر مردمی و بسیج دانشجویی شهر برازجان شروع به فعالیت کرده است.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار