دفاع مقدس دانشگاه ارزش‌های اسلامی بود فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: 8 سال دفاع مقدس دانشگاهی بود که ارزش های اسلامی را به اقشار مختلف مردم در حرکت حضرت امام آموخت که به خداوند متعال توکل کنید و چشم امید به نصرت های الهی داشته باشید.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه:
دست برتر ما در منطقه از برکت خون شهداست
به مناسبت هفته دفاع مقدس، مراسم بزرگداشتی در دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر با حضور سردار زیراهی فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه برگزار شد.
به همت گروه جهادی دانشگاه آزاد دلوار؛
سومین همایش جوانان انقلابی در روستای سالم آباد تنگستان برگزار شد + عکس
سومین همایش جوانان انقلابی و علمداران حسینی در روستای سالم آباد بخش ساحلی دلوار برگزار شد.
فرمانده سپاه امام صادق(ع):
دفاع مقدس دانشگاه ارزش‌های اسلامی بود
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: 8 سال دفاع مقدس دانشگاهی بود که ارزش های اسلامی را به اقشار مختلف مردم در حرکت حضرت امام آموخت که به خداوند متعال توکل کنید و چشم امید به نصرت های الهی داشته باشید.
اردوی جهادی گروه افسران ولایت در مناطق محروم بوشکان شهرستان دشتستان در حال برگزاریست
مسئول قرارگاه جهادی شهید شوشتری بسیج دانشجویی استان بوشهر از برگزاری اردوی جهادی در مناطق محروم بخش بوشکان خبر داد و گفت: خدمت‌رسانی گروه جهادی «افسران ولایت» دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر در دهه دوم محرم با محوریت «روزها خدمت، شب‌ها روضه» آغاز شد.
نشست مسئولان و جانشینان برادر و خواهر حوزه ها و پایگاه های بسیج دانشجویی استان بوشهر برگزار شد + عکس
نشست مسئولان و جانشینان برادر و خواهر حوزه ها و پایگاه های بسیج دانشجویی استان بوشهر با حضور مسئول و اعضای شورای سازمان بسیج دانشجویی عمار استان بوشهر برگزار شد.
یادداشت دانشجویی/ پریسا اندیده
شرحی بر خیانت مصدق در حق مجاهدان تنگستانی
وازده شهریور در تقویم رسمی کشور به نام روز مبارزه با استعمار ثبت شده است، مناسبتی که حاصل مقاومت رزمندگان بوشهری در مقابل استعمار بریتانیا است اما بررسی ابعاد ناشناخته وقایع آن روزگاران برای نسل جوان امروزی که در مواجهه با چهره سازی کاذب از برخی شخصیت های تاریخی کشور است می‌تواند جالب باشد.
خدمات‌دهی گروه جهادی شهید ابراهیم هادی دانشگاه علوم پزشکی در مناطق محروم دشتستان+ عکس
گروه جهادی شهید ابراهیم هادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در روستاهای محروم بخش شبانکاره دشتستان به ارائه خدمات درمانی، بهداشتی، آموزشی و فرهنگی مشغول هستند.
یادداشت دانشجویی/ پریسا اندیده
درگیری کشمیر با هدف دور نگه داشتن مسلمانان هند و پاکستان از جبهه مقاومت
دولت هند از هر قدرتی برای به انزوا کشاندن مسلمانان و بالاخص شیعیان استفاده می کند تا مردم کشمیر را از قیام و استقلال دور نگه دارد اما خواست استعمار بر وجود این اختلافات است چرا که مسلمانان هند و کشمیر و پاکستان را از جبهه مقاومت دور نگه می‌دارد.
فعال دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
کاهش کیفیت خدمات نتیجه افزایش پذیرش رشته‌های علوم‌پزشکی بدون آماده‌سازی زیرساخت ها خواهدبود / این طرح در تضاد با عدالت آموزشی است
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: طرح افزایش دوبرابری پذیرش رشته‌های علوم‌پزشکی بدون آماده‌سازی زیرساخت های آن باعث کاهش کیفیت خدمات آموزشی و بی عدالتی آموزشی خواهد شد.
مسئول قرارگاه جهادی دانشجویی مرصاد:
مسئولان دولتی روی ظرفیت دانشجوهای جهادی حساب باز کنند
مسئول قرارگاه دانشجویی جهادی مرصاد در حاشیه برگزاری اردوی جهادی در بخش سعدآباد دشتستان گفت: از مسئولان دولتی خواهشمندیم در این شرایط که دیگر امیدی به برجام توخالی هم ندارند روی ظرفیت دانشجوهای جهادی در جهت رفع مشکلات کشور حساب بازکنند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار