بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز در مراسم روز دانشجو در دانشگاه نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز: مسئولین خسته و از نفس افتاده بدانند که ما نسل جوان امیدواریم. خیلی هم امیدواریم. ما در بسیاری از عرصه های علمی نظامی پژوهشی، ارزشی، منطقه ای و جهانی، نسبت به آغاز انقلاب پیشرفت های شایانی داشته ایم. اما این دستاوردها میسر نشد مگر با کار جهادی و مدیریت انقلابی

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز در مراسم روز دانشجو در دانشگاه
نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز: مسئولین خسته و از نفس افتاده بدانند که ما نسل جوان امیدواریم. خیلی هم امیدواریم. ما در بسیاری از عرصه های علمی نظامی پژوهشی، ارزشی، منطقه ای و جهانی، نسبت به آغاز انقلاب پیشرفت های شایانی داشته ایم. اما این دستاوردها میسر نشد مگر با کار جهادی و مدیریت انقلابی
فرمانده سپاه عاشورا در جمع دانشجویان بسیجی آذربایجان شرقی مطرح کرد؛
بسیج دانشجویی باید به صورت جنبشی حرکت کند و مطالبه گر باشد/ دشمن می خواهد جنگ را به داخل کشور بکشاند
سردار خرّم گفت: یک دهه است که دشمن این آرزو را در خود می پرواند که جنگ نرم افزاری را در داخل ایران به راه بیاندازد، و ناامنی و جنگ داخلی را به داخل کشور بکشاند.
بیانیه بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی به مناسبت دوم آذر؛
گام دوم انقلاب، یک تکلیف بزرگ است بر دوش ما/مردم ولی نعمتان انقلابند/ دولت باید پاسخگو باشد
در این بیانیه آمده است: در ابتدا به دولت و رئیس جمهور یادآور می شویم که مردم ولی نعمتان انقلابند و شما می بایست به دور از سیاسی کاری از همه توان کارشناسان کشور برای مدیریت مشکلات پیش آمده استفاده نمایید و پاسخگوی مردم باشید.
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای استان آ.شرقی برگزار شد:
همایش تخصصی و استانی “نحوه ایجاد شرکتهای فناور و دانش بنیان برای تحقق اشتغال پایدار”
در راستای عمل به مطالبات مقام معظم رهبری در زمینه ارتباط دانشگاه با صنعت، همایش استانی "نحوه ایجاد شرکتهای فناور و دانش بنیان برای تحقق اشتغال پایدار" با همکاری و مشارکت پارک علم و فناوری استان آ.شرقی و به همّت و معاونت علمی و فنّاوری بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای استان آ.شرقی برگزار شد.
توسط بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز:
پویش کمک رسانی به‌ زلزله زدگان منطقه میانه و سراب
در نامه ی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به رئیس قوه قضائیه مطرح شد؛
از کارتخوان تا فروش صندلی های خالی/ با طرح تحول تعرفه‌ های بخش دولتی 460 درصد و بخش خصوصی 833 درصد افزایش یافت
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با انتشار خطاب به رئیس دستگاه قضایی خواستار شفافیت و برخورد با تخلفات صورت گرفته در نظام سلامت کشور شد.
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی به مناسبت یوم الله 13 آبان؛
آمریکا فقط و فقط به منافع استعماری خود فکر می کند/ آخرین حربه جریان نفوذ، فشار جهت تصویب قوانین استعماری پالرمو و CFT است
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی به مناسبت یوم الله 13 آبان بیانیه ای صادر کرد.
صفار هرندی در "امضایی که دیگر تضمین نیست":
هر وقت ایستادگی کردیم، نتایج بهتری کسب کردیم
محمدحسین صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اولین اقدام آمریکا این بود که کشور ما را به رسمیت نشناختند و با نیروهای ضد انقلابی جنایت های بزرگی انجام داده و مارا محکوم به رفتار ضد حقوق بشر کردند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار