مراسم اختتامیه جشنواره هنری دانشجویی ققنوس در اردبیل+ عکس مدیر حوزه های علمیه استان اردبیل در اختتامیه جشنواره هنری ققنوس به مقایسه هنر الهی با سایر هنرها به ویژه غرب پرداخت و گفت: تنها هنر الهی آرامش بخش است و انسان را به تعالی می رساند چراکه برگرفته از عالم بالا است.

با حضور مدیر حوزه های علمیه اردبیل برگزار شد؛
مراسم اختتامیه جشنواره هنری دانشجویی ققنوس در اردبیل+ عکس
مدیر حوزه های علمیه استان اردبیل در اختتامیه جشنواره هنری ققنوس به مقایسه هنر الهی با سایر هنرها به ویژه غرب پرداخت و گفت: تنها هنر الهی آرامش بخش است و انسان را به تعالی می رساند چراکه برگرفته از عالم بالا است.
بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه محقق اردبیلی در محکومیت اهانت به ساحت حضرت امام خمینی (ره)
کانون بسیج اساتید دانشگاه محقق اردبیلی با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن اهانت تشکل دانشجویی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به ساحت حضرت امام خمینی (ره) از مسئولان مربوط خواست در اسرع وقت، به دقت و قانونی موضوع را بررسی و نتیجه را به اطلاع عموم برسانند.
نامه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اردبیل خطاب به اعضای شورای شهر
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اردبیل با ارسال نامه ای به اعضای شورای شهر اردبیل خواستار ارائه گزارش عملکرد خدمات این شورا در سال های اخیر به مردم شد.
در نشست مطالبه گری مسائل و مشکلات زنان و خانواده اردبیل مطرح شد؛
پسرفت در افزایش نرخ جمعیت استان اردبیل قابل قبول نیست/ فعالیت های مجمع مشورتی زنان شفاف سازی شود
دانشجویان خواهر مطالبه گر با انتقاد از عملکرد سیاست های افزایش جمعیتی استان اردبیل، کاهش 19 درصدی موارد ازدواج در کنار افزایش 4 درصدی موارد طلاق و افزایش میانگین سن ازدواج در سطح استان اردبیل را مغایر با اهداف سیاست های جمعیتی کشور دانسته و افزودند : نتایج سیاست افزایش جمعیتی اردبیل تاسف بار است
امام جمعه شهرستان پارس آباد؛
روز دانشجو، نقطه عطف مبارزه با استکبار جهانی است
امام جمعه پارس آباد با بیان اینکه دانشجویان آینده سازان و پیشروان پژوهش و فناوری کشور هستند، گفت:مهمترین رکن فعالیت گسترده دانشجویان در مباحث عمومی، مطالبه گری و ورود به مسائل پرتنش و پر چالش و ارائه راه حل مناسب در مسائل متفرقه است.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:
دانشجوی سیاسی، دانشجوی پیش رو است/ ایران، قلب هارتلند جهان است
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه دانشجوی سیاسی، دانشجوی پیش رو است، گفت: دانشجویان پیش رو مرجع فکری جامعه هستند.
تجمع دانشجویان، اساتید، طلاب و روحانیون شهرستان گرمی در محکومیت ترور دانشمند هسته ای +عکس و فیلم
جمعی از دانشجویان، اساتید، طلاب و روحانیون شهرستان گرمی در محکومیت ترور دانشمند هسته ای دفاعی شهید دکتر محسن فخری زاده با حضور در محوطه حوزه علمیه حضرت ولی عصر این شهرستان تجمع کردند.
بیانیه های دفاتر بسیج دانشجویی به مناسبت شهادت دانشمند شهید فخری زاده
دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه های استان اردبیل با صدور بیانیه ای ترور دانشمند شهید فخری زاده را محکوم کردند.
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اردبیل در خصوص ترور و شهادت دانشمند برجسته هسته ای کشور
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اردبیل با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن اقدام استکبار در به شهادت رساندن دانشمندکشورمان اعلام کرد:ملت ایران اسلامی ضمن پاسخ کوبنده و دندان شکن به این گستاخی و شرارت آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی، هر گونه گفتمانی در مورد مذاکره ی مجدد با تروریست ها را خطای نابخشود
بیانیه بسیج دانشجویی استان اردبیل به مناسبت هفته بسیج
استکبار ستیزی و مقابله با آمریکای جنایتکار و عهد شکن و عدم اعتماد به وعده های پوشالین آن به عنوان راهبرد دائمی و غیر قابل تغییر بسیجیان مومن و انقلابی بوده و با تغییر هیئت حاکمه در این کشور هیچگونه تغییری در سیاست های خصمانه آن علیه ملت و دولت ایران ایجاد نخواهد شد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار