به مناسبت روز دانشجو برگزار می شود؛
اجتماع بزرگ دانشجویان مطالبه گر در اردبیل
مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان نیر
دانشجویان تصمیم‌سازان بزرگ برای مدیریت راهبردی کشور هستند/ ۱۶ آذر تجلیگاه استکبارستیزی دانشجویان ایران در جهان
یک دانشجوی فعال فرهنگی و اجتماعی اردبیل به تبیین رسالت های دانشجو پرداخت و گفت:دانشگاه مطلوب در واقع نیروگاه فکر و اندیشه برای اجتماع و تصمیم‌ساز بزرگ برای مدیریت راهبردی کشور است و دانشجویان باید به جایگاه شایسته خود در این عرصه دست یابند.
در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه اردبیل مطرح شد؛
مطالبه حق مردم از مسئولان، رسالت امروز دانشجویان انقلابی
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه اردبیل ضمن تبیین رسالت های دانشجویی، از راه اندازی هسته های مقاومت و مطالبه گری در دانشگاه ها خبرداد و گفت:مطالبه حق مردم از مسئولان، رسالت امروز دانشجویان انقلابی است.
حسن عباسی در همایش بررسی پرونده نفوذ:
مقام حکومتی، حق توهین به ملت را ندارد/ پشتیبان قوه قضائیه در برخورد با اژدهای هفت سر فساد هستیم/ مجلس و دولت انقلابی تشکیل خواهیم داد
رئیس اندیشکده ی یقین با بیان اینکه دولت تنها550 روز فرصت خدمت به مردم دارد، گفت: رئیس جمهور به جای عصبانی شدن در برابر مطالبات مردم، از کارنامه شش سال عملکرد خود در برابر مردم دفاع کند.
یادواره شهدای دانشجوی شهرستان گرمی+ تصاویر
یادواره شهدای دانشجوی شهرستان گرمی با محوریت شهید امین نوری در دانشگاه پیام نور این شهرستان برگزار شد.
حضور پرشور دانشگاهیان اردبیل در راهپیمایی 13 آبان
دانشجویان همیشه در صحنه استان اردبیل در روز مبارزه با استکبار جهانی با حضور باشکوه و گسترده خود نشان دادند که همواره پشتیبان ولایت فقیه و آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند و در مقابل استکبار با قدرت ایمان و اراده انقلابی ایستادگی می‌کنند.
معاون فرهنگ سازی بسیج دانشجویی استان اردبیل خبرداد:
آمادگی اردبیل برای 40سالگی تسخیر لانه جاسوسی/توزیع اسناد لانه جاسوسی تا اجرای زنده سرود استکبار ستیزی
معاون فرهنگ سازی بسیج دانشجویی استان اردبیل از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در طول برگزاری راهپیمایی خبرداد گفت: فضاسازی محیطی در دانشگاه های استان اردبیل در کنار نصب بنر و پوسترهای استکبارستیزی در جهت معرفی اقدامات خائنانه استکبار در مورد ملت ایران اسلامی از جمله برنامه های بود که در طول هفته
بیانیه بسیج دانشجویی استان اردبیل به مناسبت 13 ابان
در این بیانیه امده است: افول قدرت استکباری ایالات متحده ی آمریکا در سایه ی مقاوت فعال ملت ایران؛ در سایه ی رهنمود های حکیمانه ی مقام معظم رهبری که به ویژه در بیانیه ی گام دوم انقلاب نیز ترسیم شده است، باید سرلوحه ی گروه های مقاوت و جریان های آزادی بخش قرار گیرد.
مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی مرکز آموزش عالی آزادگان نیر+ تصاویر
طی مراسمی که با حضور مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل در مرکز آموزش عالی آزادگان نیر دانشگاه فرهنگیان نیر برگزار شد، سید عباس حسینی به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی این مرکز معرفی شد.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل؛
نظام تعلیم و تربیت، خرمشهر پیش روی دانشجومعلمان است
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل با بیان اینکه نظام تعلیم و تربیت، در واقع خرمشهر پیش روی دانشجومعلمان است که باید فتح شود، گفت: مطالبه گری اساس و لازمه این کار است.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار