بصیرت افزایی، مهمترین هدف جنبش دانشجویی است جنبش دانشجویی اردبیل با اعلام دعوت از کاندیداهای مجلس و مطالبه گری مردمی به ارائه لیست های متعدد انتخاباتی از سوی احزاب و جناح ها انتقاد کرد و گفت: مردم نیازی به لیست های قیّم مآبانه ندارند و آگاهانه پای صندوق های رأی حاضر خواهند شد.

در نشست خبری جنبش دانشجوی اردبیل مطرح شد؛
بصیرت افزایی، مهمترین هدف جنبش دانشجویی است
جنبش دانشجویی اردبیل با اعلام دعوت از کاندیداهای مجلس و مطالبه گری مردمی به ارائه لیست های متعدد انتخاباتی از سوی احزاب و جناح ها انتقاد کرد و گفت: مردم نیازی به لیست های قیّم مآبانه ندارند و آگاهانه پای صندوق های رأی حاضر خواهند شد.
در نامه سرگشاده جبهه جوانان انقلاب اسلامی اردبیل به مسئولان استان مطرح شد؛
دعوت از دو سردار ملی به اردبیل، مطالبه امروز مردم است
جبهه جوانان انقلاب اسلامی اردبیل با ارسال نامه ای سرگشاده به مسئولان استانی، خواستار دعوت دو سردار ملی به اردبیل شده و اعلام داشتند،تجلیل از فرماندهان جبهه مقاومت و اعلام بیعت با آرمان های سپهبد شهید قاسم سلیمانی از جمله مطالبات امروز مردم اردبیل است.
مسئول فرهنگ سازی بسیج دانشجویی اردبیل خبرداد؛
جشنواره ادبی و هنری دانشجویی ققنوس در اردبیل برگزار می شود
مسئول فرهنگ سازی بسیج دانشجویی اردبیل از برگزاری پنجمین جشنواره ادبی و هنری ققنوس در استان اردبیل خبرداد و گفت: این مسابقات به یاد سردار دلها و جبهه مقاومت ویژه دانشجویان استان اردبیل برگزار می شود.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی اردبیل؛
مخابره پیام «مکتب سازی گفتمان مقاومت»، ارزشمندترین پیام رهبر انقلاب به جهان است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان اردبیل به تبیین پیام های رهبر معظم انقلاب در خطبه های نماز جمعه پرداخت و گفت: مخابره پیام مکتب سازی از گفتمان مقاومت به دنیا، بارزترین پیام رهبر انقلاب به جهانیان بود.
خط و نشان رهبر برای جبهه کفر
فعال فرهنگی و اجتماعی اردبیل به تبیین مسائل پیرامون اقامه نماز جمعه توسط رهبر معظم انقلاب پرداخت و نوشت:امام با موج حماسه آمد و با امید و نگاهی بلند در افق ظهور، خطبه خواند و گفت؛ اگر همه دنیای کفر در پشت سر، ما را دنبال کنند و پیش روی ما دریای خروشان حوادث باشد دست قدرت خدا ما را عبور خواهد داد.
آغاز ثبت نام دانشجویان اردبیل در گردان انتقام + عکس
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی از راه اندازی گردان انتقام در دانشگاه های اردبیل خبرداد و گفت: دانشجویان اردبیل با ثبت نام در این گردان ها، آمادگی خود را جهت اخذ انتقام خود سپهبد شهید قاسم سلیمانی اعلام می دارند.
در محکومیت ترور فرمانده جبهه مقاومت انجام گرفت؛
تجمع استکبار ستیزی دانشجویان دانشگاه پیام نور اردبیل+فیلم
دانشگاهیان دانشگاهیان پیام نور اردبیل با تجمع در حسینیه این دانشگاه ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن فرمانده جبهه مقاومت، با آتش کشیدن پرچم های استکبار خواستار واکنش سریع مسئولان کشور، انتقام جبهه مقاومت از آمریکاشدند.
عزاداری دانشگاهیان دانشگاه آزاد اردبیل در سوگ شهادت فرمانده جبهه مقاومت+عکس
رئیس دانشگاه آزاد اردبیل در مراسم عزاداری سپهبد شهید قاسم سلیمانی با بیان اینکه خاورمیانه، مدیون حماسه آفرینی های قاسم سلیمانی است، گفت: خون سپهبد سلیمانی باعث خروج آمریکا از منطقه و ریشه‌کن شدن ظلم و آشوب در خاورمیانه خواهد شد.
عزاداری دانشگاهیان دانشگاه محقق اردبیلی در سوگ شهادت فرمانده جبهه مقاومت
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل با بیان اینکه شهید قاسم سلیمانی حسین وار و با قدرت تمام وارد سوریه شد و داعش را شکست داد، گفت: استکبارستیزی بزرگترین میراث وی برای ایرانیان است.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی به مناسبت شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی دانشگاه محقق اردبیلی با صدور بیانیه ای ضمن تسلیت شهادت فرمانده جهبه مقاومت قاسم سلیمانی، خواستار واکنش سریع مسئولان کشور شد
اخبار بیشتر

آخرین اخبار