دانشجویان بسیجی استان قزوین به پویش مردمی «فقط به عشق علی» پیوستند

مسئول فضای مجازی و رسانه بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: هم‌زمان با هفته امامت و ولایت و در آستانه عید سعید غدیر خم دانشجویان بسیجی استان قزوین به پویش مردمی «فقط به عشق علی» پیوستند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سیدمحمودپورعباس مسئول فضای مجازی و رسانه بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: هم‌زمان با هفته امامت و ولایت و در آستانه عید سعید غدیر خم دانشجویان بسیجی استان قزوین به پویش مردمی «فقط به عشق علی» پیوستند.

 

وی با اشاره به اینکه عید غدیر خم به‌نوعی بزرگ‌ترین عید مذهبی شیعیان عالم است تصریح کرد: این عیدی است که فرصت‌های زیادی را برای ما شیعیان فراهم می‌کند تا نشان دهیم شیعه ادامه‌دهنده منش و مرام امامش است.

پورعباس بابیان اینکه پویش بزرگی تحت عنوان «فقط به عشق علی» آغازشده این پویش مردمی و تا عید غدیر ادامه دارد تصریح کرد:در این پویش کاربران فضای مجازی قصد دارند برای عید بزرگ غدیر یک کار خوب هرچند کوچک را به عشق مولا امیرالمؤمنین علی (ع) انجام دهند و با هشتگ #فقط_به_عشق_علی در صفحات مجازی خود منتشر کنند و با مشارکت در پویش عظیم بزرگ‌ترین عید عالم، عید غدیر و با شعار #فقط_به_عشق_علی نقشی هرچند کوچک در رساندن عظمت و بهجت این روزبه سایرین داشته باشند.

مسئول فضای مجازی و رسانه بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: هدف از اجرای پویش مردمی «فقط به عشق علی» را ترویج فرهنگ نیکوکاری در سطح جامعه است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار