دکتر رفیعی: مرهم زخم باشیم

جلسه هم عهدی جهادی در ناحیه بسیج دانشجویی برگزار گردید


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /

جلسه "هم عهدی جهادی" همزمان با سالروز دیدار مسئولین گروه های جهادی کشور با مقام معظم رهبری که منجر به پیام 9 بندی معظم له برای جهادگران شد در ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز برگزار گردید.
 
 در این دیدار که با حضور حسین سعیدی سیرایی معاون شهردار شهر کرج و آقای سید علیرضا موسوی معاون اجتماعی فرمانداری کرج و حجت الاسلام منتج دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان البرز برگزار شد 
با توجه به اینکه استان البرز دارای 61 منطقه شناسایی شده حاشیه نشینی و محروم شهری است گروه های جهادی دانشجویی با همکاری نهاد ها و دستگاه ها میتواند برای رفع مشکلات و معضلات این مناطق گام بردارد.
 
در ابتدای این نشست "دکتر رفیعی" فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز با اشاره به اقدامات قرارگاه جهادی مقابله با کرونا از قبیل تولید و توزیع ماسک تنفسی، ضد عفونی معابر، انعقاد تفاهم نامه با فنی حرفه ای برای اشتغال زایی پایدار افراد نیازمند و کمک مومنانه در حاشیه شهر ها و همچنین پیگیری مشکلات کادر درمانی در بیمارستان امام خمینی بیان داشت برای پیشبرد اهداف و رفع مشکلات و معضلات حاشیه شهر با همکاری دستگاه های مربوطه میتوانیم مرهمی بر روی زخم های حاشیه شهر ها و مناطق محروم باشیم.
 
همچنین اقای سعیدی سیرایی با بیان اینکه من هم یک بسیجی هستم امادگی خود را برای حمایت و پشتیبانی از گروه های جهادی دانشجویی را ابراز کردند و برای تامین محل استقرار قرارگاه مقابله با کرونا از سوی شهرداری قول مساعد دادند و همچنین مقرر شد برای ترویج گفتمان جهادی در فضای مجازی با بسیج دانشجویی همکاری صورت گیرد.
 
در این دیدار حجت الاسلام منتج و اقای موسوی ضمن تشکر از فعالیت های جهادی بسیج دانشجویی و اهمیت کار جهادی در حاشیه شهر آمادگی خود را برای همکاری و کمک متقابل با همه ظرفیت ممکن در این عرصه را اعلام کردند.
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار