فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی خبر داد؛

حرکت معنوی راهیان بهشت مقاومت با محوریت حضور در جوار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی کلید خورد

رضا اسماعیلی کاخ گفت: تفاهم نامه‌ برگزاری راهیان بهشت مقاومت فی مابین دکتر منظری توکلی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی وسردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثاراالله استان کرمان منعقد شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /رضا اسماعیلی کاخ فرمانده بسیج دانشجویی استان کرمان در این خصوص گفت: این تفاهم نامه زمینه استفاده از ظرفیت اماکن دانشگاه آزاد در جهت برگزاری راهیان بهشت مقاومت را فراهم نموده است. 

وی خاطر نشان کرد: پس از دوران کرونا دانشجویان کل کشور جهت زیارت مزار سردار دلها با حمایت بسیج دانشجویی و اسکان در دانشگاه آزاد به کرمان خواهند آمد که برنامه های فرهنگی ویژه شناخت  نقشه راه مقاومت برای آنان در نظر گرفته خواهد شد.
فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی با اشاره به صحبت های سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله کرمان گفت: بازدید از بیت الزهرا، موزه حاج قاسم سلیمانی، زیارت مزار مطهر این سردار و بازدید از یادمان حضور حاج قاسم سلیمانی با رهبر انقلاب در کوه های صاحب الزمان که در دست احداث است و غیره ... از اهم برنامه های راهیان بهشت مقاومت است که با اجرای برنامه های فرهنگی نظامات حاج قاسم سلیمانی نیز برای دانشجویان و دانش اموزان  بازگو خواهد شد.
اسماعیلی کاخ در پایان به صحبت های منظری توکلی ریاست دانشگاه ازاد اسلامی کرمان اشاره و خاطر نشان کرد: دکتر توکلی نیز اعلام کرد که با تمام امکانات و توان از این برنامه حمایت خواهیم کرد لذا کلیه خوابگاه های دانشجویی و امکانات دانشگاه برای کمک به هرچه بهتر اجرا شدن این اردوی معنوی در اختیار قرار خواهند گرفت.
 
 
 
انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار