یادداشت دانشجویی/محمدحسین کلامی:

فرضیات و مطالبات در رابطه با قاضی منصوری


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان محمدحسین کلامی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی سمنان در رابطه با قضایای پرونده آقای طبری و قاضی منصوری یادداشتی را نوشت که متن این یادداشت به شرح زیر است:

خسر الدنیا و الآخره

- گفتیم غلامرضا منصوری همدست اکبر طبری بوده و ۵۰۰ هزار یورو (حدود ۱۰ میلیارد تومان) رشوه گرفته تا رای خلاف صادر کنه و آخرش به رومانی فرار کرده
- چند روز بعد از مطرح شدن اسم و تصویر منصوری در صدا و سیما، منصوری یک پیام ویدیویی فرستاد و گفت: برای همیشه مدافع اسلام و انقلاب اسلامی خواهم ماند (وی افزود در ایران سنگر‌های دفاع از اسلام پر بوده و مجبور بوده برای دفاع از اسلام به سنگرهای رومانی برود!)
-
منصوری قبل از مرگ به سفارت ایران در بخارست مراجعه کرده و درمورد بازگشتش به ایران صحبت کرده، سفارت هم قانونا حق و توانایی دستگیری منصوری رو نداشته
- شکایت ایران به پلیس بین الملل واحد رومانی رسیده بوده و قرار بوده که به خاطر شرایط کرونا، پلیس رومانی به جای بازداشت در زندان، منصوری رو در هتل تحت نظر قرار بده
- روز ۳۰ ام خرداد جسد منصوری در هتل پیدا شد

۴ فرضیه درمورد مرگ منصوری وجود داره:

۱- منصوری که می‌دیده با بازگشتش بیشتر آبروش میره، پول‌ها رو باید پس بده و در نهایت ممکنه اعدام بشه، قبل برگزاری دادگاه خودکشی کرده.

۲- منصوری توسط متهمان سابق و افرادی که قبلا از منصوری به عنوان قاضی زخم خوردن، کشته شده؛ چون این بهترین فرصت برای ضربه به خود منصوری و جمهوری اسلامی بوده.

۳- منصوری توسط مافیای فساد طبری کشته شده، چون بازگشت منصوری و اعترافاتش به عنوان جعبه سیاه زنده، فقط به ضرر طبری و رفقاش بوده.

۴- منصوری زنده‌ست! و یک جسدسازی اتفاق افتاده تا منصوری بتونه بدون پیگرد و با خیال راحت، با هویت جعلی به زندگی نکبتش ادامه بده.

حالا مطالبات ما چیه:
۱- قوه قضائیه باید مسئول قانونی این اتفاق، یعنی پلیس رومانی رو بازخواست کنه که چرا سهل انگاری کرده و متهم بازداشتی تونسته خودکشی کنه
۲- همچنین باید جسد منتسب به منصوری رو تحویل بگیره و با آزمایش DNA هویت منصوری و با سایر آزمایشات علت مرگ رو مشخص کنه
۳- دادگاه طبری هم بدون کوچک‌ترین خدشه‌ای با قدرت ادامه پیدا کنه

شادی روح شهید اسدالله لاجوردی صلوات

 محمدحسین کلامی/دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی سمنان

 

انتشار یادداشت‌های دانشجویی به معنای تأیید تمامی محتوای آن توسط ((پایگاه  اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان)) نیست و صرفاً منعکس کننده نظرات گروه‌ها و فعالین دانشجویی است.
 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار