در راستای هم افزایی صورت گرفت؛

دیدار مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان با مسئول بسیج دانشجویی

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان با مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان در راستای تعامل و همکاری دیدار کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سرهنگ محمود مهدوی مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان در دیدار با دکتر رضا اسماعیل کاخ مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان عنوان کرد: بسیج دانشجویی، حکایت از اهمیت راهبردی و نقش بنیادین آن در حرکت به سمت دانشگاه اسلامی دارد.

وی با اشاره به اینکه بسیج دانشجویی از ظرفیت جوانان مومن، انقلابی و با انگیزه برخوردار است بیان کرد: از دانشجویان بسیجی انتظار داریم تا در جهت گسترش مکتب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در جامعه با بنیاد حفظ آثار و نشر دفاع  مقدس هکاری داشته باشند.

مهدوی با بیان اینکه راهیان نور سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ثبت ملی شده است گفت: راهیان نور شهید سپهبد سلیمانی چهارمین راهیان نور کشور است و تاکنون به دلیل شیوع ویروس کرونا اعزام نداشته است.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان بیان کرد: تعامل و همکاری بنیاد خفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با بسیج دانشجویی می تواند زمینه ساز رشد دانشجویان جوان بافهم شهدایی و انقلابی باشد و در این خصوص مانند قبل آماده هرگونه همکاری با بسیج دانشجویی استان هستیم.

دکتر رضا اسماعیل کاخ مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان ضمن تشکر از زحمات سرهنگ مهدوی ابراز کرد: حفظ آثار جنگ و تدوین دقایق و ریزه‌کاری‌های دوران دفاع مقدس یکی از بهترین و با ارزش‌ترین کارهاست.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بسیج دانشجویی تلاش می کندتا فرهنگ شهدایی زیستن و مکتب شهیدحاج قاسم سلیمانی را در بین جوانان رواج دهد بنابراین آماده هرگونه همکاری با بنیاد هستیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار