مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان:

مسئله محوری و مطالبه گری در ذات اردوهای جهادی بسیج دانشجویی است

مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان: با توجه به شرایط موجود امسال اردوهای جهادی مسئله محور و مطالبه گر نیز در سطح استان برگزار میگردد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان نشست هم اندیشی اردوهای جهادی مسئله محور و مطالبه گر در سطح استان سمنان در ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان با حضور اعضای ناحیه و اعضای دفاتر بسیج دانشجویی شهرستان ها و محمد امین بخشیان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان در سالن جلسات ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان برگزار گردید.

در ابتدای این نشست حجت الاسلام والمسلمین عامری مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان ضمن بیان حدیثی از پیامبر(ص) نکاتی را در مورد اهمیت اردوهای جهادی بیان کردند و همچنین به تبیین سخنان مقام معظم رهبری(مدظله) در این راستا پرداختند.

در ادامه محمد امین بخشیان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان گفت: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و همچنین شرایط بوجود آمده امسال بدنبال این موضوع هستیم که اردوهای جهادی را به شکل متنوعی اجرا کنیم که جمع بندی این موضوع در حال انجام است و بزودی نتیجه به دفاتر شهرستان اعلام میشود.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان گفت: مسئله محوری و مطالبه گری در ذات اردوهای جهادی بسیج دانشجویی است و با توجه به شرایط موجود امسال اردوهای جهادی دانشجویی مسئله محور و مطالبه گر بصورت جدی تری برگزار خواهد شد.
محمد امین بخشیان گفت: ریشه برگزاری اردوهای جهادی وجود مشکلات در برخی مناطق است و با شروع اردوهای جهادی اقدامات زیر ساختی نیز پیگیری خواهد شد و همچنین امسال با زمانبندی مناسب اردوهای جهادی را در سه غالب جهاد علمی،مطالبه گری و طرح هجرت برگزار خواهیم کرد.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار