در راستای هم افزایی صورت گرفت؛

بازدید از دانشکده فنی و حرفه ای شهید کرانی سیرجان

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان به همراه حجت الاسلام محمدی نماینده ولی فقیه در سپاه سیرجان با حضور در دانشکده فنی و حرفه ای شهید کرانی سیرجان با مسئولان دانشکده از زحمات آنان از برنامه های بسیج دانشجویی در طول سال گذشته قدردانی کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / حجت الاسلام محمدی نماینده ولی فقیه در سپاه سیرجان در نشست با مسئولان دانشکده فنی و حرفه ای با اشاره به آیات قرآن بیان کرد: خداوند از عالمان و دانشمندان عهد گرفته است که علم خود را کتمان نکنند و به دیگران هم یاد دهند.


حجت السلام محمدی وظیفه دانشمندان و عالمان را بسیار سنگین تر از جاهلان بیان کرد و گفت: علم یک امر نسبی است و هر شخصی می تواند نسبت به مسائل جاهل و عالم باشد.


وی با قدردانی از زحمات ریاست دانشکده در خطاب به دکتر صادقی گفت: با تلاش و جهدی که جناب عالی در زمینه فراهم کردن علم و عمل دانشجویان انجام می دهید قطعا راه را برای پیشرفت آن جوانان عزیز هموار کرده و واسطه علم آموزی و  پیشرفت آن جوانان می گردید که قطعا نزد خدای منان تجر و منزلت وافری خواهید داشت.

در ادامه دکتر وحید صادقی ریئس دانشکده فنی و حرفه ای شهید کرانی سیرجان اظهار کرد: دانشکده شهید  کرانی سیرجان در برنامه‌های فرهنگی همیشه فعال بوده و همواره شاهد انجام حرکت های خودجوش فرهنگی در این زمینه بوده است که مسئولان نیز آنان را حمایت کرده اند.
 رئیس دانشکده شهید کرانی سیرجان با تاکید بر اینکه مسائل فرهنگی با قوت دنبال می شود، بیان کرد: در حال حاضر فضای فرهنگی و زیرساخت های بسیار خوبی در دانشکده شهید کرانی حاکم است که در راستای توسعه و ترویج فعالیت های فرهنگی از آن استفاده می شود.
دکتر وحید صادقی خاطرنشان کرد: بسیج دانشجویی در کنار سایر تشکل های علمی به خوبی در اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و علمی ورود کرده که از نمونه آن در بخش علمی می توان به کمک در تقویت ارتباط دانشکده و صنعت اشاره کرد.

رییس دانشکده فنی و حرفه‌ای شهید کرانی سیرجان با قدردانی از فعالیت های بسیج دانشجویی دانشکده شهید کرانی  سیرجان، تصریح کرد: علی رغم مشکلات و تنگناهای موجود با برنامه ریزی صورت گرفته جایگاه بسیج بیش از پیش در این دانشگاه تقویت شده و امور نیز بخوبی در حال پیش رفتن است.
رییس دانشکده فنی و حرفه ای شهید کرانی سیرجان گفت: انتظار داریم دانشجویان بسیج دانشجویی که ایثارگر و از بدنه نظام و دلسوز نظام هستند، ما را  در پیشبرد برنامه های فرهنگی کمک کنند و ریاست و مسئولین دانشکده حمایت ویژه را خواهند داشت.

 در ادامه علی سلیمی دریابیگی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان عنوان کرد: دانشکده فنی و حرفه ای شهید کرانی سیرجان از قدیمی ترین دانشکده های فنی شهرستان بوده و یک برند محسوب می شود.

علی سلیمی دریابیگی افزود:این دانشکده از حیث فعالیت های تشکیلاتی و استعدادهای علمی یک دانشکده پیشرو است و در آن نیز استعدادهای نهفته زیاد است که می توانند دانشجویان آن، پیوند دهنده حلقه مفقوده صنعت و دانشگاه باشند که امیدواریم این مهم اتفاق افتد.

وی با بیان اینکه بسیج دانشجویی شهید کرانی سیرجان  یک نگین در شهرستان سیرجان محسوب می‌شود و افزود: کار بسیج تشکیلاتی است و این مهم در دانشکده شهید کرانی به خوبی تعریف و محقق شده است و همچنین راهبرد کادر سازی می تواند در این دانشکده رقم بخورد و انتظار داریم با همدلی، هم افزایی و درک متقابل انجام شود.

در پایان مراسم  دکتر محمدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سیرجان و علی سلیمی دریابیگی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان از ریاست و معاونین دانشکده با اهدائ لوح سپاس تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
ویژه ها
آخرین اخبار