بسیج دانشجویی دانشکده پرستاری حضرت زهرا (س) آباده؛

قدس دفتر خونین شجاعت ها و مقاومت های جوانان اسلام

روز جهانی قدس به عنوان میراث و یادگار حضرت امام خمینی ره، بزرگ پرچمدار انسانیت، روز بیداری و نمایش قدرت مسلمانان جهان و تحقق آمال آنان در رفع ظلم و ستم و حمایت از مظلومان است، مظلومیتی بی حد و مرز. قدس دفتر خونین شجاعت ها و مقاومت های جوانان اسلام است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بسیج دانشجویی دانشکده پرستاری حضرت زهرا (س) آباده به مناسبت یوم الله قدس سال ۱۳۹۹، با صدور بیانیه‌ای مینویسد:


بسم الله الرحمن الرحیم

"مسئله قدس حادثه‌ای است برای موحدین جهان و مومنان اعصار گذشته،حال و آینده از روزی که مسجد الاقصی پی ریزی شد تا آنگاه که این سیاره در نظام هستی در گردش است و چه ننگ است برای دولت‌های اسلامی که با در دست داشتن شریان حیاتی ابرقدرتهای جهان بنشینند و تماشاگر باشند که آمریکا،ابر جنایتکار تاریخ، یک عنصر فاسد بی ارزش را در مقابل آنان علم کند و با عده‌ای ناچیز عبادتگاه مقدس و قبله گاه اول آنان را از آنان غصب نموده و با کمال وقاحت در مقابل همه آنان قدرت‌نمایی کند".امام خمینی(ره)

اینک بار دیگر روز قدس، روز لبیک همه مسلمانان و آزادگان جهان به فرمان امام خمینی(ره) برای آزادی بیت‌المقدس فرا می‌رسد، اما روز قدس امسال یک تفاوت اساسی با سال‌های قبل دارد؛ تفاوتی از جنس شهادت، از جنس جایی خالی که شاید تا ابد خالی بماند، تفاوتی با نام سردار سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی.

روز جهانی قدس به عنوان میراث و یادگار حضرت امام خمینی ره، بزرگ پرچمدار انسانیت، روز بیداری و نمایش قدرت مسلمانان جهان و تحقق آمال آنان در رفع ظلم و ستم و حمایت از مظلومان است، مظلومیتی بی حد و مرز. قدس دفتر خونین شجاعت ها و مقاومت های جوانان اسلام است. یوم الله قدس روز فریاد مظلومیت این جهان بر سر آمریکا و زیر دستان خون خوار آن در جهان، روز همدلی و همبستگی مسلمانان است روزی که زمینه‌ساز ظهور آن منجی حقیقی بشریت حضرت صاحب الزمان عج است.

هر چند امسال به دلایل ناخوشایند قادر به فریاد عدالت خواهی جهت احقاق حقوق مردم تحت ستم و مظلوم فلسطین به صورت تجمعی و حضور میدانی نیستیم ولی اعلام می‌داریم همواره مدافع آزادی قدس شریف بوده و از آرمان‌های آنان دفاع خواهیم کرد و همواره پایبند به ارزش‌های انقلاب اسلامی و یار و یاور مظلومانی هستیم که راه قیام را برگزیده و بر ستمگران می شورند.

به سخنرانی رهبر معظم انقلاب در روز قدس گوش جان می سپاریم و همراه با ملت عظیم ایران اسلامی و جهان، با آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی ره و فرمایشات ولی امر مسلمین تجدید بیعت می کنیم و اعلام می داریم قدس متعلق به مسلمین است و فقط مردم فلسطین می توانند برای سرزمین و سرنوشتشان تصمیم بگیرند و لاغیر.

در عالم رازیست که جز به بهای خون فاش نمی شود، راز خون حاج‌قاسم فتح قدس است.

آری قدس، خرمشهری دیگر خواهد شد.

اللهم عجل لولیک الفرج

ارسال نظر


captcha