بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی آباده؛

هیچ جریان داخلی یا خارجی فلسطین را از یاد ما نخواهد برد

ما ملت مسلمان همیشه در صحنه همیشه در کنار فلسطین خواهیم ماند. همیشه در کنار تمام ملت‌های مظلوم خواهیم ماند و یک صدا آزادیش را فریاد خواهیم زد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی آباده، به مناسبت روز قدس با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد:


بسم الله الرحمن الرحیم

در روایت آورده‌اند روزی معاویه به عمروعاص میگوید: روزگار عجیبی‌ست اگر علی نباشی معاویه‌ای و اگر مالک نباشی عمروعاصی....

و تاریخ همان تاریخ است؛ اگر حق نباشی باطلی و این دو تنها مرزهای دنیا هستند که میانه ندارند. این نیست که بگوییم من نه طرف باطلم کاری هم به حق ندارم نه اگر حق نباشی باطلی...و فلسطین و پاره تن اسلام ...

مگر میشود مسلمان بود صبح تا شب پای سجاده بود و صدای مظلوم را نشنید؟! اگر نشنیدیم باید شک کنیم در حق بودن راه زندگیمان... و فلسطین مزر میان حق و باطل است.. و ما ملت مسلمان همیشه در صحنه همیشه در کنار فلسطین خواهیم ماند همیشه در کنار تمام ملت های مظلوم خواهیم ماند و یک صدا آزادیش را فریاد خواهیم زد...و یک صدا باطل بودن رژیم صهیونیسم و آمریکا و حامیانشان....آنها باطل هستن و حق و باطل را هیچ سازشی نیست در هیچ جا....و فلسطین ازاد خواهد شد...اندکی صبر سحر نزدیک است...و آزادی فلسطین عزیز خون بهای سردار دلهاست... کسی که راه قدس را تا کربلا نشانمان داد و هیچ وقت از حرکت باز نماند برای دفاع از مظلوم... هیچ جریانی چه داخلی و چه خارجی فلسطین را از یاد ما نخواهد برد.

ارسال نظر


captcha