جانشین سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان:

بسیج دانشجویی یکی از مهمترین اقشار مجموعه سپاه میباشد

سرهنگ امیری در جلسه شورای فرماندهی ناحیه بسیج دانشجویی گفت: بسیج دانشجویی از این ظرفیت برخوردار است که بتواند فضای آرمان خواهی و مطالبه گری تخصصی که مورد تاکید رهبری است را به درستی انجام دهد و هم تراز انقلاب اسلامی در سطح مخاطب خود، ظاهر شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / در تاریخ ١ام خرداد ماه، سرهنگ امیری، جانشین سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان و سرهنگ افسر، معاونت سرمایه انسانی سپاه امام سجاد(ع)، در جلسه شورای فرماندهی ناحیه بسیج دانشجویی حاضر شدند.

در ابتدا مسئول ناحیه بسیج دانشجویی گزارشی از وضعیت مراکز آموزش عالی و دانشگاه های استان به لحاظ کمی و کیفی ارائه کرد.

رئوفی ضمن بیان چرخه کامل و چگونگی تشکیل هسته های مساله محور و گام های پنج گانه، گفت: این رویکرد جدید بسیج دانشجویی مبتنی بر شرح وظایف این تشکل و نیز مهمترین رسالت آن که حل چالش های انقلاب اسلامی است، میباشد.

در ادامه سرهنگ امیری ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و قدردانی از زحمات و فعالیت های اثرگذار همکاران، اظهار کرد: بسیج دانشجویی بعنوان یکی از مهمترین اقشار مجموعه سپاه به شمار میرود که میتواند موتور متحرک سایر مجموعه ها نیز باشد.

وی تاکید کرد: هم افزایی بسیج دانشجویی با سایر مجموعه ها و اقشار و همچنین قرار دادن ظرفیت های این مجموعه در اختیار سایرین، از وظایف این تشکل میباشد.

سرهنگ امیری افزود: شبکه سازی کامل مجموعه و اثرگذاری در تمام جامعه مخاطب در سطح استان، از وظایف اصلی دیگر بسیج دانشجویی است.

جانشین سپاه امام سجاد(ع) در پایان خاطر نشان کرد: بسیج دانشجویی از این ظرفیت برخوردار است که بتواند فضای آرمان خواهی و مطالبه گری تخصصی که مورد تاکید رهبری است را به درستی انجام دهد و در تراز انقلاب اسلامی در سطح مخاطب خود، ظاهر شود.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار