شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سمنان:

شهادت حاج قاسم سلیمانی، نابودی رژیم غاصب اسرائیل و خروج کامل آمریکا از منطقه را چندین سال به جلو انداخت

خون حاج قاسم تاثیر گرفته از خون اباعبدالله بود و مثل امام حسین (ع)، خون حاج قاسم حرارتی در دل های مجاهدین و تمام آزادی خواهان ایجاد کرد که به زودی کاخ یزیدیان زمان رو خواهد سوزاند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سمنان به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس بیانیه ای را صادر کرد که متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

امام خمینی (ره)
فلسطین پاره تن جهان اسلام است.

روز قدس روز اتحاد و همبستگی تمام مسلمین جهان علیه جریان غاصب و مظاهر کفر و بی عدالتی است که آرمان آن از همان ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی، در عمق وجود این نهضت نمایان بود.
مسئله فلسطین فقط مسئله جغرافیا نیست، که با یک توفق یا معامله بشود آن را فراموش کرد؛ مسئله فلسطین یک جریان و هویت هست، هویتی که اجازه نمیدهد هیچ وقت هیچ غاصبی به حقوق ملل اسلامی تجاوز کند.
این روز فرصتی است که اخبار مسئله فلسطین و جنایات اسرائیل غاصب و اعلام آمادگی ملل اسلامی از محور مقاومت، به تمام دنیا رسانده شود، تا اولا مجاهدین فلسطینی و تمام مجاهدینی که در کشورهای مختلف درحال دفاع از آرمان هایشان هستند دلگرم شده و با توان مضاعف به مقابله با غاصبان بپردازند، دوما موضوع مهم اتحاد و همدلی در جوامع اسلامی که از ابتدا مورد تاکید امام روح الله (ره) قرار داشت به وجود بیاید.
مسئله فلسطین و روز قدس هویت اسلام است، هویت انسانیت و آزادگی است، همان طور که امام(ره) فرمودند من روز قدس را روز اسلام و روز پیامبر اکرم میدانم، لذا نکاتی را در این خصوص اعلام میداریم:

1-
هرگونه معامله و توافق که نتیجه‌ی حذف آرمان قدس شریف و رسمیت بخشی به اسرائیل غاصب را به دنبال داشته باشد، با هر نامی، من جمله معامله قرن، مردود و غیرقابل پذیرش بوده، زیرا مشخص است که نقشه پلید غاصبان برای از بین بردن اتحاد شکل گرفته ملل مسلمین حول مسئله فلسطین است و زمینه تجاوز بیشتر را فراهم خواهد کرد.

2-
دانشگاهیان جهان اسلام جایگاه مهمی در تبیین مسئله فلسطین در دنیا و بیداری تمام کشورها دارند، بخصوص اینکه با ایجاد یک شبکه واحد بین دانشجویان جهان اسلام و انتقال مفاهیم از دانشگاه به جامعه خود نقش بسزایی در ایجاد آن وحدت و قیام جهان اسلام علیه غاصبان خواهند داشت، لذا جریان انقلابی دانشجویان ایرانی همواره امادگی خود جهت ارتباطات و تعاملات با دانشگاهیان جهان اسلام را ابراز می‌نماید، چراکه معتقدیم، مهم ترین مسئله در بحث فلسطین و روز قدس شکل گیری اتحاد ملت های مسلمان و آزادی قدس شریف به عنوان آرمان این ملت هاست، به طوری که امام ( ره) اعتقاد داشتند این امر مقدمه تشکیل حزب مستضعفین در تمام دنیا خواهد بود.

3-
به مسئولین تمام کشورهای اسلامی بیان میداریم، حرکت به سوی آرمان قدس و مبارزه با غاصبان درعمل مشخص می‌شود، حکومت های کشورهای مسلمان و رنج کشیده از سیاست های خبیث آمریکا و اسرائیل باید تمام تلاش خود را در جهت کمک به محور مقاومت در فلسطین و ضربه به اسرائیل غاصب در همه ارکان نظامی، فرهنگی و رسانه ای و دیپلماسی به کار گیرند، در طول این مدت مبارزه شاهد آن بوده ایم حکومت هایی مثل حکومت سعودی و یا نظام طاغوتی پهلوی در ایران در زبان، خود را حامی ملت فلسطین نشان داده اما در عمل حافظ منافع اسرائیل در منطقه بوده اند و از پشت به مجاهدین ضربه زده اند که این نشانه نفاق و ذلت آنهاست.


4-
شهادت حاج قاسم سلیمانی، نابودی رژیم غاصب اسرائیل و خروج کامل آمریکا از منطقه را چندین سال به جلو انداخت و باعث تقویت اتحاد بین کشورهای مسلمان و محور مقاومت شد.
خون حاج قاسم تاثیر گرفته از خون اباعبدالله بود و مثل امام حسین (ع)، خون حاج قاسم حرارتی در دل های مجاهدین و تمام آزادی خواهان ایجاد کرد که به زودی کاخ یزیدیان زمان رو خواهد سوزاند.
این را بیان میداریم که تمام مبارزینی که آرمان هایشان در دل هایشان زنده است عضوی از سپاه قدس هستند که به مدد خدا این خانه عنکبود را زودتر از موعد مقرر خود از بین خواهند برد و به قول امام عزیزمان، اسرائیل از صحنه روزگار محو خواهد شد.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سمنان

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار