یادداشت دانشجویی/ فاطمه عامری پور:

توانمند سازی که مد نظر خانم مولاوردی می باشد، غربی سازی جامعه زنان وتقابل سازی زنان با حاکمیت در پوشش و ازدواج سفید،حقوق هم جنسبازان است

توانمند سازی که مد نظر خانم مولاوردی معاون سابق امور زنان ریاست جمهوری در دولت یازدهم و همفکران ایشان می باشد، در واقع غربی سازی جامعه زنان وتقابل سازی زنان با حاکمیت در پوشش و ازدواج سفید،حقوق هم جنسبازان و...است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان، فاطمه عامری پور دانشجوی دانشگاه دامغان پیرو اظهارات اخیر خانم مولاوردی معاون سابق امور زنان ریاست جمهوری در دولت یازدهم یادداشتی را نوشت که متن این یادداشت به شرح زیر است:

 

رد پای هم جنس بازی ...
یکی از مهم ترین برنامه های نفوذ جهت استحاله فرهنگی و ترویج فساد، تحت لوای پرطمطراق توانمند سازی زنان، در کشور در حال پیاده سازی است. توانمند سازی زنان با هدف ارتقای توانمندی زنان در حوزه های مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی،کسب وکار،محیط خانواده و... بسیار پسندیده و مورد تاکید است.
اما توانمند سازی که مد نظر خانم مولاوردی معاون سابق امور زنان ریاست جمهوری در دولت یازدهم و همفکران ایشان می باشد، در واقع غربی سازی جامعه زنان وتقابل سازی زنان با حاکمیت در پوشش و ازدواج سفید،حقوق هم جنسبازان و...است.
خانم شهیندخت ملاوردی با شعار دفاع از حقوق زنان شروع به فعالیت کرد ولی در عمل واجرا علیه زنان ایرانی عمل کرد.
از مجموعه وظایف ایشان که انتظار میرفت در این بازه انجام دهند میتوان به حمایت از زنان بد سرپرست یا بی سرپرست ،اشتغال زنان،اسیب های ناشی از طلاق که بانوان با ان دست وپنجه نرم میکنند،ایجاد تسهیلات ویژه جهت حمایت از زنان خانه دار،حمایت از فرزند آوری و... اشاره کرد، اما به جای پرداختن به دغدغه ومشکلات زنان ایشان در وادی دیگری قدم برداشتند.
از مجموعه افتخارات وعملکردهای ایشان میتوان به دفاع از سند ٢٠٣٠،امضای برای ازادی شادی صدر طرفدار همجنسبازی وتوهین کننده به امام حسین (ع)وبه رسمیت شناختن روسپیگری ومجری طرح چهارشنبه های سفیدو...میتوان اشاره کرد.
واما ...
در روز جهانی خانواده مصادف با 15مه خانم ملاوردی با انتشاری پستی در جهت ترویج همجنسبازی اقدام فرمودند وسبک انحرافی از خانواده را بیان کردندوهنگامی که با موج شدیدی از مردم مواجه شدند با انتشار پستی مبنی بر اینکه در اواخرشب ودر عالم خواب وبیداری بدون دقت وتامل درتصویر این مورد در کانال ایشان بارگذاری شده است اقدام فرمودنداگر مبنا بر این است که اشتباه فرمودید مجموعه عملکردهای اسبق شما راهم تفسیری از اینکه شما در عالم خواب وبیداری بودید انجام بدهیم دعوت از جاسوس خبره وکاربلد امریکایی-لبنانی به نام نزار زاکا ،امضای اشتباهی کنار امضای شیرین عبادی از مدافعان همجنسبازان وشادی امین همجنسباز هم در عالم خواب و رویا انجام دادید!!!!
کاش بدانید مردم هوشیارند از دروغ های بی وقفه ومنفعت طلبی شما ها بیزارند...
با خودتان صادق باشید در همان اواخر شب که فرمودید نگاهی به ایینه درون خود بکنید یقینا شخص دیگری را هم که با ظاهر فعلی شما تطابق ندارد خواهید یافت.
وَاللَّهُ یشْهَدُ إِنَّ الْمُنَافِقِینَ لَکاذِبُونَ...

فاطمه عامری پور/دانشجوی دانشگاه دامغان

انتشار یادداشت‌های دانشجویی به معنای تأیید تمامی محتوای آن توسط ((پایگاه  اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان)) نیست و صرفاً منعکس کننده نظرات گروه‌ها و فعالین دانشجویی است.

 

کلیدواژه ها


بسیج دانشجویی سمنان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار