در راستای تجلیل از کادر پزشکی صورت گرفت؛

مراسم تجلیل از مدافعان سلامت بیمارستان افضلی پور

مسئولان بسیج دانشجویی، دانش آموزی، طلاب، جامعه پزشکی و صداوسیما از زحمات و فداکاری های کادر پزشکی و درمان بیمارستان افضلی پور در ایام سخت مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کردنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /  عصر امروز مراسم تجلیل از مدافعان سلامت با حضور مسئولان بسیج دانشجویی، دانش آموزی، طلاب، جامعه پزشکی و صداوسیما در بیمارستان افضلی پور کرمان برگزار شد.


دکتر رضا اسماعیل کاخ مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان با بیان اینکه پرستاری نوعی عشق ورزیدن به هم نوعان است ابراز کرد: با شیوع ویروس کرونا در کشور پرستاران و کادر پزشکی با تمام توان و خود و با وجود همه ی کمبود ها و تحریم ها با عشق به بیماران خدمت کردنند و این در حالی است که دیگر کشور های پیشرفته توان مبارزه با این ویروس را نداشتند.


مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان عنوان کرد: کادر درمان با ایثار و فداکاری تمام سختی ها، دوری از خانواده را تحمل می کنند و جان خود را به خاطر نجات جان مردم به خطر می اندازنند و این فداکاری و دفاع از سلامت مردم همانند دفاع از حرم اهل بیت است.


در ادامه مراسم حجت الاسلام محسن سنجری ضمن تشکر از زحمات شبانه روزی کادر درمان بیان کرد: زحمات کادر پزشکی کشور جبران ناپذیر است و همه ی مردم قدر دان مدافعان سلامت هستند و امیدوار هستیم با رعایت کردن نکات بهداشتی زنجیره ی انتقال این ویروس ملموس قطع شود.

در پایان مراسم از 33 نفر از اعضای کادر پزشکی و درمان بیمارستان افضلی پور قدر دانی به عمل آمد.

 

ارسال نظر


captcha
ویژه ها
آخرین اخبار