مسئول فرهنگ سازی بسیج دانشجویی قم خبر داد؛

داوری آثار راه یافته به مرحله استانی جشنواره ققنوس قم

محمد عموعبدللهی از 210 اثر ارسال شده به دبیرخانه جشنواره فرهنگی دانشجویی ققنوس قم خبر داد و گفت که این آثار توسط هیئت داوران در حال بررسی است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مسئول فرهنگ سازی بسیج دانشجویی استان قم گفت: این جشنواره قرار بود در اواخر سال گذشته برگزار شود که با حمله بیولوژیکی و شیوع ویروس منحوس کرونا زمان بررسی و اعلام نتایج به تعویق افتاد.

وی به اهمیت هنر در فضای حقیقی و مجازی پرداخت و گفت: یکی از ابزارهای که می شود در برابر هجمه های رسانه ای و فرهنگی دشمنان ایستاد، زبان هنر است، چراکه هنر با تاثیرگذاری بالایی که در انسان ها با سلایق و گرایش های مختلف دارد، می تواند با انعکاس حقایق، توطئه های دشمنان را خنثی و جامعه را به سمت آرامش و ثبات برساند.

عمو عبدللهی ضمن ابراز خشنودی از کیفیت آثار ارسال شده، اظهار داشت: در دومین مرحله این جشنواره 210 آثار در 6 بخش به دبیرخانه ارسال شده است که هم اکنون توسط هیئت داوران در حال بررسی است.

مسئول فرهنگ سازی بسیج دانشجویی استان قم در پایان سخنان خود گفت: با توجه به شرایط پیش آمده و عدم برگزاری مراسم اختتامیه، همزمان با روز عید سعید فطر، نتایج آثار برگزار شده اعلام و از هنرمندان دانشجو تقدیر بعمل خواهد آمد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار