دومین مرحله رزمایش همدلی و مواسات در میناب اجرا شد

مسئول گروه جهادی وحدت بسیج دانشجویی شهرستان میناب، از توزیع ٦٠ بسته معیشتی بین نیازمندان، در قالب دومین مرحله ضیافت همدلی، خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /حسن فیروزیان در گفتگو با خبرنگار ناحیه، از توزیع دومین مرحله بسته های معیشتی در بین نیازمندان خبر داد.

وی اظهار کرد : در پی اعلام مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه به اقشار نیازمند، این گروه جهادی در دومین مرحله، اقدام به توزیع ۶۰ بسته مواد غذایی شامل ( برنج، روغن، مرغ، گوشت، رب گوجه، آرد، ماکارونی، گوجه فرنگی،نمک) در بین نیازمندان، کرد. 
 
فیروزیان ضمن اشاره به تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر کمک به آسیب دیدگان از کرونا، افزود : توزیع بسته ها بصورت کاملاً هدفمند و در بین دست فروشان و افرادی بوده است که به واسطه بیماری کرونا مشاغل خود را از دست داده اند. 
 
وی ضمن تشکر از کمک جامعه دانشگاهی شهرستان و حمایت همشهریان بیان کرد : همواره بسیج دانشجویی و دانشگاه های شهرستان میناب مجدانه بر انجام فرامین و منویات مقام معظم رهبری تأکید داشته و دارند چرا که اجرایی شدن فرامین رهبری همواره ثمر بخش و ارزشمنده بوده است.
 
مسئول گروه جهادی وحدت بسیج دانشجویی شهرستان میناب در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با حمایت نیکوکاران سومین مرحله از توزیع بسته های غذایی را در ماه مبارک رمضان داشته باشیم.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار