مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دامغان:

تا شکست دادن کامل ویروس منحوس کرونا فعالیت های جهادی بسیج دانشجویی شهرستان دامغان ادامه دارد

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دامغان: فعالیت های گروههای جهادی بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان دامغان تا از بین رفتن کامل این ویروس منحوس ادامه خواهد داشت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان، حمید علیان نژاد مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دامغان در گفتگو با خبرنگار این پایگاه اطلاع رسانی گفت: از ابتدای شیوع این ویروس منحوس در کشور قرارگاه دانشجویی مقابله با ویروس منحوس کرونا در سطح دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دامغان تشکیل شد و برای مقابله با این ویروس منحوس برنامه ریزی هایی صورت پذیرفت.

حمید علیان نژاد گفت: با حضور همه جانبه جهادگران ضد عفونی مراکز و معابر پر تردد شهرستان دامغان با همکاری سایر نهادها انجام شد که این برنامه بصورت منظم در حال ادامه است و بسیجیان با حضور در معابر و مراکز پرتردد اقدام به ضد عفونی کردن این اماکن میکنند.

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دامغان گفت: همچنین یک کارگاه تولید ماسک در یکی از هنرستان های شهرستان دامغان راه اندازی شد که روزانه بیش از چهل نفر از جهادگران اقدام به تولید روزانه بیش از 3000 ماسک میکنند که این ماسک ها در اختیار مردم قرار داده میشود.همچنین بالغ بر 15 کارگاه تولید ماسک خانگی توسط بسیج دانشجویی در سطح شهرستان نیز راه اندازی شده که تمامی ماسک های تولید شده توسط جهادگران کاملا ضدعفونی میشود تا از انتقال این بیماری جلوگیری کند.

علیان نژاد گفت: همچنین جهادگران بسیج دانشجویی شهرستان دامغان با حمایت خیرین و جمع آوری کمک های مردمی بیش از 100 سبد کالا شامل اقلام خوراکی و بهداشتی را در بین نیازمندان شهرستان دامغان توزیع کردند.

 

 

کلیدواژه ها


بسیج دانشجویی سمنان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار