مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان خبر داد:

محموله ۲۰۰میلیون ریالی کمک های پویش مردمی برای سیل‌زدگان زهکلوت جنوب استان کرمان ارسال شد

lسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان: در صورتی که نیاز باشد، گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان سیرجان را برای خدمت به سیل زدگان به مناطق سیل زده اعزام خواهیم کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /علی سلیمی دریابیگی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان گفت:  با حضور جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیرجان و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سیرجان محموله کمک‌های پویش مردمی به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال برای سیل‌زدگان به همت بسیج دانشجویی جمع آوری و به مناطق سیل‌زده زهکلوت جنوب استان کرمان ارسال شد.

علی سلیمی دریابیگی، مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان در گفتگو با خبرنگار سیرجان خبر، در خصوص فعالیت‌های این تشکل دانشجویی در راستای امدادرسانی به سیل زدگان جنوب استان کرمان گفت: با توجه به اینکه نیازی به اعزام نیروی جهادی دانشجویی به شهرستان‌های سیل زده جنوب استان کرمان نیست، بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان در راستای خدمت رسانی به سیل زدگان اقدام به راه اندازی ایستگاه پویش مردمی برای جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی برای مردم سیل زده کرد.

علی سلیمی دریابیگی اظهار کرد: در این ایستگاه دانشجویی که در دو روز برپا شده بود، کمک‌های مردمی را برای سیل زده گان جمع آوری و به مناطق سیل زده زهکلوت جنوب استان کرمان ارسال کردیم.

وی ادامه داد،این محموله شامل مواد غذایی، کنسروجات،برنج.آرد،روغن،قند،رب گوجه،ما کارونی،سویا،آب لیمو،آب معدنی،کیک،بیسکویت،نبات،تن ماهی،خاویار،لوبیا،تخم مرغ،مواد شوینده و بهداشتی،تاید، مایع ظرف شویی ریکا،صابون ،شامپو،واتکس.و...می شود.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان ابراز کرد: در صورتی که نیاز باشد، گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان سیرجان را برای خدمت به سیل زدگان به مناطق سیل زده اعزام خواهیم کرد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار