یادداشت/ مریم‌ حیاتی؛

دوازدهم فروردین یادآور مجاهدت‌ها

روز جمهوری اسلامی یادآور زحمات و کوشش هزاران هزارتن از مردان و زنانی است که از صدر اسلام برای عدالت جهانی تلاش کرده اند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /مریم حیاتی جانشین خواهر دانشگاه دولتی ممسنی، به مناسبت گرامیداشت دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی و به پاس قدردانی از ایثار گروه درمانی و بهداشتی کشور نوشت:


لاحولَ و لاقوةً الا بِالله العلی العظیم

دوازدهم فروردین ماه روز جمهوری اسلامی، افتخار ملی مبارک.

جمهوری اسلامی ایران از زمان شکل گیری و پایه گذاری مرهون افراد بافکر و اندیشه ی اسلامی است. زحمات و رنج های زیادی کشیده شده تا امروز شاهد این پیشرفت عظیم در همه ی عرصه ها باشیم.

روز جمهوری اسلامی یادآور زحمات و کوشش هزاران هزارتن از مردان و زنانی است که از صدر اسلام برای عدالت جهانی تلاش کرده اند و همانطور که خداوند پاداش همه ی اعمال ما را هم در این دنیا و هم در دنیای آخرت به ما میدهد، این زحمات ثمر داده و شاهد کشوری هستیم که به نام شیعه خانه امام زمان (عج ) شناخته میشود و هراسی در دل همه ی نااهلان و عاصبان جهان انداخته است.

کشوری که تاچند دهه قبل ناشناخته و عاجز از علم و اقتصاد خودکفا بود امروز به عنوان قدرت اول منطقه در همه ی ابعاد و عرصه هاست و جزء کشورهایی به حساب می آید که در دنیا به عنوان قدرت جهانی شناخته میشوند.

به گفته ی امام خامنه ای (مدظله العالی) اگر قبل از انقلاب به مردم میگفتند ما این چنین پیشرفتی خواهیم کرد کسی باور نمیکرد ولی به حول و قوه ی الهی این پیشرفت ها را می‌بینیم و از آنها بهره میبریم.

باتوجه به وضعیت پیش آمده درجهان یعنی "ویروس کرونا" باز هم از جان گذشتگی و ایثار زنان و مردانی را می‌بینیم که بی هیچ ادعایی در صحنه حاضر و آماده به خدمت اند.

آمریکا و ابرقدرت‌های دیگر که دولت ایران را ناکارآمد میدانستند و پیشرفت را در این مرزوبوم غیرممکن میدانستند خود در تجهیزات و مواد بهداشتی مانده اند و این چیزی نیست جز وعده الهی که چه بسا گروهی اندک برخیل عظیمی پیروز شوند و خدا بر هر کاری تواناست.

درپایان از خداوند عزوجل درخواست سلامتی و عمر با عزت برای رهبر عالی قدرمان و ظهور هر چه سریع تر امام عصر (ارواحُنافدا) را میکنم.

و من الله توفیق

ارسال نظر


captcha