یادداشت/ الهام زارع خفری؛

سلیمانی‌های دیگری در راهند

یاد سردار بزرگ جهان اسلام سردار سپهد حاج قاسم سلیمانی را در این بهار و سالروز جمهوری اسلامی گرامی باد. ایشان نمود بارزی از ثمرات به بار نشستن این انقلاب بود و سلیمانی‌های دیگری در راهند که تداوم بخش این نور الهی در سراسر جهان خواهند بود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /الهام زارع خفری جانشین خواهر دفتر بسیج دانشجویی ممسنی و مجمع جهادگران، به مناسبت گرامیداشت دوازدهم فروردین ماه، روز جمهوری اسلامی اینگونه نوشت:


بسم الله النور

حادثه ای جدید در حال به وقوع پیوستن بود و دلهای مالامال از شوق و امید در یک‌سو و بیم در سویی دیگر. شوق انقلابیون و بیم سلطنتیان.

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن، حضرت امام خمینی (ره) دستور دادند که یک همه پرسی برگزار شود و نهایتا در ۱۲ فروردین ۹۸/۲درصد از واجدین شرایط در یک حضور بی سابقه حکومت جمهوری اسلامی ایران را لبیک گفته و مهر قانونی و شرعی بر آن گذاشتند و طومار ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی و حکومت مستبدانه ظلم و جور را در هم پیچیدند.

ملت ایران که در طی سالیان متمادی زیر بار سلطه‌ی چپاولگران زمان، بود بار دیگر با یاری الله و اعتماد به رهبری فرزانه و حکیم "لا یغیروا ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم" را به منصه ظهور گذاشتند و استمرار و تداوم حکومت الله را برگزیدند.

یوم الله ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران روز برتری حق بر باطل و آزادگی بر اسارت و بندگی و روز شکفتن و ثمره انقلاب اسلامی بر عموم انقلابیون ایران و جهان مبارکباد.

یاد سردار بزرگ جهان اسلام سردار سپهد حاج قاسم سلیمانی را در این بهار و این سالروز گرامی میداریم که ایشان نمود بارزی از ثمرات به بار نشستن این انقلاب بود و سلیمانی‌های دیگری که در راهند تداوم بخش این ریشه و این نور الهی در سراسر جهان خواهند بود.

و من الله توفیق

ارسال نظر


captcha