یادداشت/ محمد براتی؛

حرکت به سوی قله پیشرفت و قدرت

ملت غیور، عزتمند و عدالتخواه ایران اسلامی 41 سال است که با صبر و ایثار خود، دشمنی‌های نو به نو نظام سلطه را دفع می کند و به سوی قله پیشرفت و قدرت حرکت می‌نماید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /محمد براتی، مسئول تحلیل و بررسی بسیج دانشجویی دانشکده فنی امام رضا علیه السلام ممسنی در یادداشتی ضمن قدردانی از تلاش گروه درمانی کشور در مقابله با بیماری کرونا، یادآور فراز و فرودهای ایران اسلامی در طی41 سال شد و درباره آن نوشت:


بسم الله الرحمن الرحیم

«و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین / اراده ما بر این است که بر مستضعفان روی زمین منت بگذاریم و آنها را پیشوایان و وارثین زمین قرار دهیم (قصص/5) »

بی شک ایمان، زمینه ساز توفیق ملت در تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و هست؛ ایمانی که عزت آفرین است؛ خالق صبر و استقامت و جهاد در مسیر نورانی رسیدن به اهداف و آرمان هاست‌ و ثمره ی آن آزادی، استقلال و رهایی از بندهای مرئی و نامرئی وابستگی به نظام های مادی گرا و غیر خدایی است. از این رو، در تضاد کامل با نیّات، اهداف، منافع و فرهنگ شیطانی شایع شده استکبار جهانی است.

ملت غیور، عزتمند و عدالتخواه ایران اسلامی 41 سال است که با صبر و ایثار خود، دشمنی‌های نو به نو نظام سلطه را دفع می کند و به سوی قله پیشرفت و قدرت حرکت می‌نماید.

اما تاریخ، خود، شاهد است که مردم سربلند ایران اندکی بعد از رأی به جمهوری اسلامی و در سال 1359 مقارن با آغاز جنگ تحمیلی چگونه بر سر انتخاب و عهد خود ماندند و حماسه ای را آغاز کردند که جهان را به شگفتی واداشت.

رشادت ها، جانفشانی ها و ایثارگری ها پس از دفاع مقدس پایان نیافت و این چشمه ی جوشان و مسیر نورانی تا به امروز در دل تاریخ انقلاب ادامه یافته است.

مصداق بارز این روزها، نمایش دفاع سربازان خط مقدم سلامت مردم ایران زمین اعم از کادر درمان بیمارستان ها و وزارت بهداشت، نیروهای ارتش جمهوری اسلامی با نمایش حیرت آور جهانی خود درمبارزه با کرونا، سپاه جمهوری اسلامی ایران که همه جانبه در کل ادوار تاریخ خود کنار ملت بوده و امروزه خدمات آنان قابل تحسین و تشکر فراوان است و نیروهای انتظامی کشورمان که نظم فعلی را مدیون این عزیزانیم.

ایران، امروز هنرمندانه با همدلی ایرانیان، عرصه نمایش مجموعه ای از فضائل در برابر کلکسیونی از رذائل آمریکا در دشمنی با ملت ایران است.

به فضل الهی با هدایت های رهبر معظم انقلاب اسلامی و اقدام و عمل مجاهدانه فرزندان ملت به زودی شاهد سربلندی بیش از پیش ایران عزیز خواهیم بود.

این بنده از دانشکده فنی امام رضا علیه السلام ممسنی اعلام میکنم که در پی اقدامات اخیر امریکا در عراق همواره هم دل و هم زبان با نیروهای مسلح کشورمان پشتیبان هم عهدان و برادران خودمان در نیروهای مقاومت خواهم بود و از مردم عزیز این مرز و بوم و کل جهان همکاری و مراقبت برادروارانه خود و اطرافیانمان در برابر این ویروس جهانگیر تا نابودی و ریشه کنی آن هستیم.

ارسال نظر


captcha