یادداشت/ هادی غضنفری؛

باید به این مردم افتخار کرد

مردم‌ شهرم که داوطلبانه برای گندزدایی و ضدعفونی معابر، اقدام می کنند، صحنه‌های زیبایی از ایثار به نمایش گذاشتند؛ باید به این مردم افتخار کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /هادی غضنفری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کازرون در یادداشتی به پاس قدردانی از همدلی‌ها و همکاری مردم این شهرستان در شکست بیماری کرونا، نوشت:


تا همین چند مدت پیش به دلیل حوادث چندسال اخیر شهرستان، اگر کسی پیامی انتقادآمیز از مردم شهرم انتشار می داد، ته دلم احساس شرمندگی می کردم، ولی کرونا غیر از قدردانی بابت نعمت‌های ساده‌ای که داشتیم و اصلا حواسمون بهشون نبود، یه چیز دیگه هم به ما یاد داد....

وقتی ویدئوهایی در فضای مجازی انتشار پیدا کرد، از مردم شهرم و بخش‌ها و روستاهای آن که هر روز و هر شب، جوانانی از جامعه بسیجیان، طلاب، دانشجویان و دیگر قشرهای مختلف مردم، داوطلبانه در گروه‌های دسته جمعی با دست خالی و امکانات کم برای گندزدایی و ضدعفونی معابر، کوچه‌ها و سطح شهرها اقدام می کنند تا برای مهار این بیماری خطرناک، قدمی برداشته باشند یا صاحب مغازه‌هایی که به مستاجرهاشون تخفیف دادند که با این کارها صحنه‌های زیبایی از ایثار و همدلی و یکپارچگی به نمایش گذاشتند؛ باید به این مردم افتخار کرد.

مردمی که هرگز دست از ایثار و فداکاری برنداشتند از حماسه آفرینی ناصر دیوان کازرونی در مقابله با انگلیسی‌ها تا خلق صحنه‌هایی از مجاهدت جوانان این دیار در مبارزه با حکومت ستمشاهی و ۸ سال دفاع مقدس.

مردم شهرم سال های سال است که از بی تدبیری مسئولینش رنج‌ها و زخم‌ها بی شماری خورده است، مانند بیکاری و جاده‌های نامناسب... ولی هیچ وقت در برابر مشکلات سر خم نکرده‌اند.

احساس می کنم باید خیلی بیش از قبل به مردم فهیم و مهربان شهرمان کازرون افتخار کنیم.

#کرونا_را_شکست_میدهیم

ارسال نظر


captcha