تقدیر مسئولان و بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی اصفهان از جهادگران عرصه سلامت

اداره فرهنگی دانشجویی و بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان با حضور در جمع جهادگران عرصه سلامت با اهدای شاخه گل و کتاب از زحمات این عزیزان تجلیل کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /  در این روزهای در خانه ماندن و شیوع ویروس کرونا، گروه های جهادی از بسیجیان و داوطلبان در سطح شهر اصفهان و شهرستان های استان اصفهان، برای در امان ماندن جامعه از شر این ویروس منحوس در خانه نمانده اند و با فداکاری و ایثار، در نقاط مختلف استان اصفهان در حال کار و فعالیت شبانه روزی هستند و وظایف مختلف برای پیشگیری و درمان کرونا را بر عهده گرفته اند و در این راه، خستگی را نمی شناسند. البته مردم هم قدر جهادگران خط مقدم مبارزه با کرونا را می دانند، پیام های تشکر خود را می فرستند و آن ها را از دعای خیر خود محروم نمی کنند.

در این راستا بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان به همراه مسئولان این دانشگاه بر آن شدند تا در جمع جهادگران عرصه سلامت حاضر شوند و قدردانی خود را با اهدای هدیه از ایشان ابراز کنند و روحیه همیاری و امیدبخشی و قدردانی خود را به نمایش بگذارند.

مسئولان اداره فرهنگی دانشجویی و بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان با حضور در جمع جهادگران عرصه سلامت  به مدت سه روز، در بیمارستان عیسی بن مریم، اورژانس استان، تعدادی از درمانگاه ها، کارگاه های تولیدی ماسک و کارگاه بسته بندی و توزیع مواد ضد عفونی و ایستگاه های آتش نشانی سطح شهر اصفهان در جمع جهادگران عرصه سلامت با اهدای شاخه گل و کتاب از زحمات تلاشگران خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا و همچنین افراد پشت خط مقدم، تجلیل کردند و اینگونه همدلی و همیاری در قاب تصاویر ماندگار شد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار