دبیرقرارگاه مبارزه با کرونای بسیج دانشجویی استان گلستان

خیرین در زمینه کرونا پای کار هستند و نیاز است گروه های جهادی از این ظرفیت استفاده کنند

مهدی احمدی در پنجمین جلسه ستاد مبارزه با کرونا به بیان بخشی از فعالیت های دانشجویان بسیجی استان گلستان در ایامی که گذشت پرداخت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مهدی احمدی دبیر ستاد مبارزه با کرونا در بسیج دانشجویی استان گلستان در پنجمین جلسه این ستاد بیان کرد: کارگروه رسانه با توجه به هجمه جهانی و زیر سوال بردن ارزش های دینی نیاز است کارخلاقانه ای انجام دهد که در هیج جای دنیا انجام نشده باشد. از روحانی و گروه های جهادی که ایثار کردند درهیچ جای دنیا نیست و دنیا سن 80 سال را قبول نمی کند اما کجای ایران این حالت است؟ دین ما با ارزش است.

وی در خصوص همه گیر بودن این بیماری و ظرفیت خیرین جهت کمک در راستای این مسئله گفت: خیرین در زمینه کرونا پای کار هستند و نیاز است گروه های جهادی از این ظرفیت استفاده کنند.

احمدی در خصوص فعالیت های دانشجویان بسیجی استان گلستان در این ایام گفت: بسیج دانشجویی در این ایام توانست 7 کارگاه جهت تولید تجهیزات پزشکی فعال کند. تاکنون حدود 9000 ماسک عادی و 1000 ماسک حرفه ای و 400 گان طبق معیارهای سازمان بهداشت تولید شد. البته این کارگاه ها به علت کمبود مواد اولیه و با تعطیلی مقطعی روبرو شد که با توجه به رایزنی ها انجام شده از شنبه برخی از این کارگاه ها روال خود را پی خواهند گرفت.

وی افزود: در این ایام تا کنون 141 نقطه در سطح شهرها و معابر ضدعفونی شد. همچنین بسیج دانشجویی اقدام به توزیع 650 بسته اقلام بهداشتی، 5900 ماسک، 1200 محلول ضدعفونی کننده، 233 بروشود آگاهی، آموزش چهره به چهره 70 نفر در راستای حفظ بهداشت فردی نمود. به کارگیری 4 گروه تخصصی جهادی پزشکی در استان و 8 گروه جهادی عمومی خدمت رسانی که بالغ بر 40 نفر در این گروه ها فعال هستند از دیگر اقدامات شایسته دانشجویان بسیجی بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار