مسئول قرارگاه مبارزه با کرونا استان کرمان؛

نیاز منطقه ی زهکلوت به مواد غذایی و بهداشتی

مسئول قرارگاه مبارزه با کرونا استان کرمان گفت: تعداد نیرو های انسانی که در منطقه مستقر هستند کافی می باشد لذا تنها به مواد بهداشتی و غذایی احتیاج است که مردم در حد توان خود می توانند کمک های خود را ارسال کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سید سجاد مهدوی مسئول قرارگاه مبارزه با کرونا استان کرمان در گفتگو با خبرنگار ما عنوان کرد: با توجه به وقوع سیل در منطقه ی جنوب استان هشت تیم تخصصی بسیج دانشجویی استان از همان ساعات ابتدایی به منطقه اعزام شده اند این گروه ها به همراه تجهیزات ازجمله  بسته های بهداشتی، مواد غذایی، لجن کش، کارواش، پمپ و کف کش ها در منطقه  مستقر  شده اند.

وی ادامه داد:کمک های مردمی و همچنین بسیج دانشجویی استان  در کرمان  بسته بندی و ارسال می شوند که درمنطقه توزیع می شود، بیش از 12 گروه جهادی در حال خدمت رسانی هستند.

مهدوی با اشاره به اینکه در حال حاضر منازل سیل زدگان قابل سکونت نیست بیان کرد: با توجه به اینکه آب وارد منازل سیل زدگان شده است جهادگران به سرعت در حال تخلیه آب از منازل هستند و همچنین سیل 70 درصد دام و 90 درصد کشاورزی منطقه را از بین برده است.

این دانشجوی جهادگر در ادامه گفت: تعداد نیرو های انسانی که در منطقه مستقر هستند کافی می باشد لذا  تنها به مواد بهداشتی و غذایی  احتیاج است که مردم در حد توان خود می توانند کمک های خود را ارسال کنند.

وی تصریخ کرد: یک بیمارستان صحرایی به همت نیروی زمینی سپاه راه اندازی شده است که دارای 30 تخت بستری و متخصص اورژانس است و همچنین یک اتوبوس اورژانس هم برای بیماران سرپایی در منطقه مستقر است.

مسئول قرارگاه مبارزه با کرونا اظهار داشت: با توجه به وقوع سیل و اعزام جهادگران به منطقه فعالیت های قرارگاه مبارزه با کرونا به قوت خود باقی است و هرشب حاشیه های شهر ضدعفونی می شوند و همچنین هزار و 500 ماده ی ضد عفونی کننده دست در حاشیه شهر توزیع شده است.

انتهای پیام/

 

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار