تجلیل از کارکنان درمانی دانشگاه علوم پزشکی کردستان

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با حضور در دانشگاه علوم پزشکی از مجموعه مدیران, کارکنان و کادر درمانی این دانشگاه به پاس تلاش ها و مجاهدت هایشان در خط مقدم مقابله با کرونا تقدیر کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سردار سید صادق حسینی عصر امروز همزمان با ایام ماه مبارک رجب و سال نو شمسی در بازدید از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی کردستان از خدمات و تلاش های شبانه روزی کادر بهداشت و درمان استان در خط مقدم مقابله با کرونا تقدیر کرد.


وی افزود: در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به نام "جهش تولید" شاهد جهش در حوزه پزشکی و بهداشت خواهیم بود.


فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس یکی از موضوعاتی که جمهوری اسلامی در آن پیشرفت داشت مبحث پزشکی بود و جنگ باعث شد در رشته های مختلف پیشرفت کنیم که حوزه پزشکی و بهداشت و درمان یکی از این حوزه هاست.


سردار حسینی افزود: بهداشت و درمان کشورمان نشان داد که یکی از مؤلفه های قدرت نظام اسلامی ایران هستند و رصد کشورهای اروپایی و دیگر کشورهای دنیا این مهم را به خوبی نشان می دهد.


وی خاطرنشان کرد: جامعه بهداشت و درمان سربازان خط مقدم مبارزه با کرونا هستند و همه ما به آنان افتخار می کنیم.

 

فرزین رضاعی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان نیز در این دیدار گفت: در این شرایط کسی به ما سربزند خودش یک ریسک است و این تقدیر برای ما خیلی ارزشمند است.


وی افزود: هم اکنون در یک جنگ قرار داریم و در این بازه زمانی ملت ایران ثابت کردند که شگفتی ساز هستند.


رضاعی اظهار کرد: کشورمان در شرایط سخت اقتصادی و تحریم شدید است اما مردم ایران در این شرایط تحریم اقتصادی, دارویی و پزشکی و هجمه گسترده رسانه های ضدانقلاب در چند جبهه در حال جنگ است.


وی خاطرنشان کرد: اگر نگاهی مقایسه ای با کشورهای دیگر داشته باشیم ایتالیا با زیرساخت ها, بدون تحریم و درآمد سرانه بالاتر از مردم ایران نتوانسته است به اندازه ایرانیان موفقیت داشته باشد و این نشانه همت والای ایرانیان است.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان اظهار کرد: سیستم بهداشتی و درمانی ما افتخار آفرینی کردند و عملیات های آن ها همچون عملیات های دفاع مقدس در تاریخ این سرزمین برای آیندگان ثبت خواهد شد.


رضاعی افزود: همدلی بیشتری اتفاق افتاده است و این همدلی غیر از دوران دفاع مقدس نمونه ای نداشته است.


وی خاطرنشان کرد: تولیداتمان جهش پیدا کرده است و در آینده ای نزدیک در تولید الکل و ماسک های ویژه خودکفا خواهیم شد و حرف برای گفتن خواهیم داشت.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان در ادامه سخنان اظهار کرد: سپاه جزو نهادهایی بوده که بی دریغ به ما کمک کرده است و در کنار ما در تمام شهرستان ها حضور داشته است.

 

توحید رستمی مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان نیز در این مراسم به تشریح فعالیت های گروه های جهادی بسیجیان اشاره کرد و گفت: در دو کارگاه روزانه 2هزار و 500 عدد ماسک تولید می کنیم و یک کارگاه تولید مواد ضدعفونی با ظرفیت 8 هزار بطری شروع به کار کرده و امشب اولین بخش تولیدات این کارگاه توزیع خواهد شد.


وی افزود: تاکنون 3 هزار شیلد پزشکی را تولید کردیم و در اختیار مراکز درمانی قرار خواهد گرفت.


اهدای 400 البسه بیمارستانی و تقدیر از مجموعه مدیریتی و کادر درمانی استان پایان بخش دیدار نوروزی فرمانده سپاه بیت المقدس از دانشگاه علوم پزشکی کردستان بود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار