اقدامات بسیج دانشجویی دانشگاه کاشان در مهار کرونا


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / جواد پورپیرعلی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ڪاشان، ضمن تبریک سال نو و قدردانی از زحمات ڪادر درمانی ڪه این روزها در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند، اظهار ڪرد: قرارگاه مقابله با ویروس ڪرونا هفته‌های گذشته با حضور گروه های جهادی و فعالان بسیج دانشجویی در استان شڪل گرفت.

وی افزود: اوایل روزهای شیوع این بیماری ڪلاس‌های آموزشی برای اعضای گروه جهادی شهید حججی بسیج دانشجویی برگزار شد.

مسول بسیج دانشجویی دانشگاه ڪاشان خاطرنشان کرد: با همکاری قرارگاه مبارزه با ویروس کرونا بسیج دانشجویی استان 800 عدد محلول ضدعفونی کننده جهت توزیع بین مردم کمتر برخوردار شهرستان ڪاشان تهیه و توزیع شد.

پورپیرعلی عنوان کرد: بخشی از اعضا گروه جهادی برای غربالگری و ثبت اطلاعات مردم درسامانه  http://www.salamat.gov.ir در حال خدمت رسانی می باشند و بخشی دیگر نظارت بر توزیع اقلام بهداشتی در داروخانه‌های سطح شهر را برعهده دارند.

 پورپیرعلی در پایان یادآور شد: در سطح استان پویش مردمی ذره بین  مبنی بر طرح نظارت از داروخانه‌های سطح شهر و ارسال گزارش گران فروشی و کمبود تجهیزات پزشکی از قبیل دستکش مواد ضدعفونی کننده و.... تشکیل شده است و لذا دانشجویان می‌توانند گزارش های خود را به شماره 09059120456 در تمامی شبکه‌های اجتماعی ارسال نمایند.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار