دیدار سخنگوی قوه قضاییه با رییس سازمان بسیج دانشجویی کشور

دکتر اسماعیلی: اقدام گروه‌های جهادی و استفاده از متخصصین خلاق و جوان کشور به جهت تحقیقات و پژوهش‌ها و اینکه یک محصول علمی برای مهار و مقابله با بیماری کرونا و رفع نیازمندی‌های جامعه ارائه شده، کار بسیار خوب و شایسته‌ای است.


به گزارش روابط عمومی بسیج دانشجویی تهران بزرگ / اسماعیلی در این دیدار گفت: اقدام گروه‌های جهادی و استفاده از متخصصین خلاق و جوان کشور به جهت تحقیقات و پژوهش‌ها و اینکه یک محصول علمی برای مهار و مقابله با بیماری کرونا و رفع نیازمندی‌های جامعه ارائه شده، کار بسیار خوب و شایسته‌ای است.


وی با بیان اینکه در بخش سلامت تحت شرایط تحریم‌ها کارنامه موفقی ارائه داده‌ایم، گفت: احتکار کنندگان ضرر می‌کنند و با این بسیج و تولیدی که انجام شد آن‌ها مشتری‌های خود را از دست داده‌اند و نگران هستند که مخفیگاه آن‌ها برملا شود و به لحاظ کار جهادی محتکرین بازندگان این میدان هم در حوزه اقتصاد و هم در حوزه قضا و مجازات‌هایی که برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود، هستند.

سخنگوی دستگاه قضا با بیان اینکه ما برای روحیه گرفتن به اینجا آمده‌ایم و نه برای روحیه دادن، ادامه داد: مجموعه‌ای که راه انداختید یک روحیه جهادی دارد و روحیه جهادی باید تبدیل به یک فرهنگ در کشور شود.

دکتر نیک روش رییس بسیج دانشجویی نیز در این دیدار مطالبه‌ای را در مورد اقلام بهداشتی که در بازار از محتکران ضبط شده است را مطرح کرد و از سخنگوی دستگاه قضا خواست که مورد رسیدگی قرار گیرد.
وی خاطرنشان کرد: از زمان روی کار آمدن رییس قوه قضاییه جدید، روحیه جهادی در مجموعه قوه قضاییه جاری و ساری شده و این رفت و آمد‌ها نیز نشاندهنده همین روحیه جهادی است.

ارسال نظر


captcha