مسئول بسیج دانشجویی شهرستان کهنوج؛

تولید روزانه هزار و 200 ماسک و 500 دستکش یک بار مصرف در شهرستان کهنوج

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان کهنوج گفت:روزانه هزار و ماسک و 500 دستکش یک بار مصرف تولید شده است که تا کنون به صورت رایگان در بسته های بهداشتی در بین اماکن پر رفت و آمد توزیع شده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /اسلام حاجب مسئول بسیج دانشجویی شهرستان کهنوج در گفتگو با خبر نگار ما اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا یک قرار گاه با مشارکت دانشگاه آزاد واحد کهنوج راه اندازی شد که  در سالن امتحانات این دانشگاه یک کارگاه تولید دست کش و ماسک راه اندازی شده است.

حاجب در ادامه بیان کرد: روزانه هزار 200ماسک و 500 دستکش یک بار مصرف تولید شده است که تا کنون به صورت رایگان در بسته های بهداشتی  به محیط های با آسیب پذیری بالا از جمله  بیمارستان ها، پمپ بنزین ها، سوپر مارکت ها، بانک ها و .... توزیع شده است.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان کهنوج خاطر نشان کرد: روزانه بیش از پنج هزار لیتر ماده ی ضد عفونی کننده برای ضدعفونی کردن معابر و اماکن پر رفت آمد رودبار جنوب و کهنوج استفاده می شود.

وی ابراز کرد:به زودی یک کارگاه تولید مواد ضد عفونی کننده در دانشگاه آزاد واحد کهنوج راه اندازی می شود.

حاجب به ابتکار دانشجویان اشاره کرد و افزود: دانشجویان در ابتدا با دستگاه هویه دستکش تولید می کردند که الان یک دستگاه پرس  ساخته اند که با آن دستکش تولید می کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار