مسئول بیسج دانشجویی شهرستان بردسیر:

توزیع سه هزار و500 لیتر مواد ضد عفونی کننده در شهرستان بردسیر

مسئول بیسج دانشجویی شهرستان بردسیر گفت: از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا یک کارگاه تولید مواد ضد عفونی کننده سطوح راه اندازی شد که تاکنون سه هزار و 500 لیتر مواد ضد عفونی کننده تولید داشته است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /غلامحسین پور مسئول بسیج دانشجویی شهرستان بردسیر در گفتگو با خبرنگار ما عنوان کرد: از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا یک کارگاه تولید مواد ضد عفونی کننده سطوح راه اندازی شد که تاکنون سه هزار و 500 لیتر  مواد ضد عفونی کننده تولید داشته است.

وی ادامه داد: مواد ضدعفونی کننده در ظرف های یک لیتری بین مردم و بانک ها و سوپر مارکت ها و.... توزیع شده است و همچنین به جاهای پر خطر و پر رفت و آمد از جمله بانک ها و سوپر مارکت ها و... چهار لیتر ماده ی ضد عفونی کننده توزیع شده است.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان بردسیر تصریح کرد: به همت بسیج دانشجویی شهرستان  تاکنون دو کارگاه تولید ماسک و تولید مواد ضد عفونی کننده راه اندازی شده است.

 غلام حسین پور در پایان گفت: با مشارکت پایگاه های بسیج سطح شهرسان دست کش یک بار مصرف تولید می شود که دستکش و ماسک های تولید شده در اختیار مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان قرار می گیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار