رزمایش همدلی؛

آمادگی کامل جهادگران سلامت و متخصصین طب ایرانی_اسلامی برای خدمت به مردم

مسئول کارگروه سلامت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: جهادگران سلامت و متخصصین طب ایرانی_اسلامی استان آمادگی کامل جهت مشاوره و کمک رسانی حداکثری به مردم استان را دارند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / رضا جعفری، مسئول کارگروه سلامت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: جهادگران سلامت استان آمادگی کامل جهت کمک رسانی به مردم استان سیستان و بلوچستان را دارند.

جعفری بیان کرد: متخصصین طب ایرانی_اسلامی استان و کشور نیز پای کار هستند و آمادگی کامل جهت ارائه خدماتی از جمله مشاوره و همچنین کمک به درمان مردم را دارند.
 
مسئول کارگروه سلامت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: عقیده و باور یکی از مهمترین ارکان برای درمان و مقابله با بیماری های متفاوت از جمله کرونا می باشد.
 
وی با اشاره به این مطلب که پرسشنامه ای توسط جهادگران سلامت کشور تهیه و تدوین شده است، افزود: پرسشنامه ای جهت بررسی و غربالگری افراد از نظر ابتلا به بیماری کوید ۱۹ تهیه گردیده که هدف از ایجاد آن سنجش میزان سلامت  مردم عزیز و همچنین آگاهی نسبت بیماری کوید ۱۹می باشد.
 
جعفری در پایان گفت: مردم عزیز می توانند جهت تکمیل پرسشنامه به آدرس سایت http://sohayl.ir/corona-fight-form مراجعه نموده و پرسشنامه را تکمیل نمایند و به سهولت تست رایگان کرونا در منزل را انجام دهند

ارسال نظر


captcha