به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فنی استان فارس انجام شد؛

ضدعفونی مناطق شهری و روستایی

جمعی از جوانان با همکاری و همراهی طلاب و بسیجیان شهر دیشموک، به ضد عفونی این شهر و چندین روستا پرداختند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /جمعی از جوانان با همکاری و همراهی طلاب و بسیجیان شهر دیشموک، به ضد عفونی شهر دیشموک و چندین روستا پرداختند.


فرزاد بینا مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی استان فارس که خود در کنار بسیجیان و جوانان در حال خدمت رسانی به مردم شهرستان دیشموک می باشد بیان کرد: این عمل تا زمان نابودی ویروس نوظهور کرونا ادامه خواهد داشت.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی شهید باهنر شیراز  اظهار داشت: تا این لحظه و در مرحله اول بیش از شش هزار ماسک به دست جمعی از برادران و خواهران این شهر بصورت خودجوش تولید شده و به زودی در بین مردم شهر دیشموک پخش خواهد شد و خط تولید ده هزار ماسک گروه جهادی شهید باهنر شیراز از شنبه شروع خواهد شد.

بینا افزود: گروه جهادی حوزه بسیج دانشجویی شهید باهنر شیراز علاوه بر تولید ماسک برای مردم شهرستان کهگلویه، با همکاری جوانان و خیرین شهرستان در مرحله اول ۳۰۰ بسته بهداشتی و حمایتی در بین مردم روستاهای شهرستان کهگلویه پخش گردید و به زودی  بیش از  ۲۰۰  بسته بهداشتی و حمایتی دیگر برای پنج روستا در بخش کهگلویه در نظر گرفته شده و به زودی در بین مردم پخش خواهد شد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی استان فارس اظهار داشت: بسیجیان خط شکن و همیشه در صحنه شهید باهنر شیراز آماده اند تا جان خود را فدای مردم کشور عزیزمان نمایند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار