هدیه دانشجویان بسیجی به 10 هزار خانوار حاشیه نشین اصفهان

کریمی از فعالیت قرارگاه کرونا بسیج دانشجویی استان اصفهان در پنج زمینه تولید محتوا در حوزه پیشگیری، تکمیل کادر درمانی مراکز درگیر با کرونا، تولید و توزیع مواد ضدعفونی کننده و ایجاد غرفه های مشاوره در سطح شهر اصفهان خبر داد و گفت: 10 هزار خانوار اصفهانی از دانشجویان هدیه دریافت کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / محمد کریمی، مسئول جهادی بسیج دانشجویی استان اصفهان در گفت و گو با خبرنگار بسیج دانشجویی اصفهان، درباره فعالیت های قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی استان اصفهان، گفت: این قرارگاه از ابتدای شیوع بیماری کرونا در استان اصفهان فعالیت های خود را در پنج زمینه آغاز کرده و برای کنترل این ویروس منحوس با تمام توان به میدان آمده است.

وی افزود: در زمینه تولید محتوا در فضای مجازی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا کلیپ ها و محتوای تولیدی در سایت و کانال بسیج دانشجویی استان اصفهان در فضای مجازی منتشر شده است.

کریمی ادامه داد: همچنین، دانشجویان به مراکز و بیمارستان هایی که بیماران کرونایی در آن ها پذیرش می شوند، مراجعه کرده اند و برای تکمیل کادر درمان و کاستی ها اقدام شده است و دانشجویان بسیجی برای تسریع درمان بیماران به کادر بیمارستان ها و مراکز درمانی کمک می کنند.

مسئول جهادی بسیج دانشجویی استان اصفهان اظهار داشت: کار تهیه و توزیع مواد ضد عفونی کننده و سایر اقلام بهداشتی هم با جدیت از سوی دانشجویان بسیجی دنبال می شود تا کمبودها در این زمینه را جبران کنند و این اقلام را به دست نیازمندان در سطح شهر و به خصوص حاشیه شهر اصفهان می رسانند و در این راستا 10 هزار خانوار اصفهانی از هدیه دانشجویان بسیجی بهره مند شدند.

وی ابراز داشت: دانشجویان بسیجی که در رشته های علوم پزشکی تحصیل کرده اند در غرفه هایی در سطح شهر اصفهان خدمات مشاوره به منظور پیشگیری و درمان بیماری کرونا را به مردم ارائه می کنند.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار