تولید روزانه 19 هزار عدد ماسک توسط گروه های جهادی در کردستان+عکس

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: هم اکنون گروه های جهادی متشکل از بسیجیان استان در قالب 18 کارگاه روزانه 19 هزار عدد ماسک را تولید و در اختیار هم استانی هایمان قرار می دهند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سردار سیدصادق حسینی عصر امروز در مراسم افتتاح کارگاه تولید ماسک بانوان بسیجی مستقر در مجموعه مسکونی لشکر 28 پیاده کردستان اظهار کرد: روحیه همدلی و انسجام مردم کردستان در قالب بسیج مردمی و گروه های جهادی ستودنی است.


وی افزود: امروز شاهد افتتاح هجدهمین کارگاه تولید ماسک در استان هستیم که در مجموع اکنون روزانه 19 هزار ماسک توسط این گروه های جهادی تولید و در اختیار هم استانی هایمان قرار می گیرد.


فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان همچنین به بسته بندی و توزیع بیش از 90 هزار بسته اقلام بهداشتی و مواد غذایی توسط گروه های جهادی و بسیج مردمی استان در شهرستان های مختلف خبر داد و گفت: این روند خیرخواهانه و خداپسندانه همچنان ادامه دارد.

 


سردار حسینی اعلام کرد: در ساعات و روزهای پیش رو نیز کارگاه های دیگری در سطح استان راه اندازی خواهد شد و بسیار خرسندیم که کردستانی های خیرخواه در قالب گروه های جهادی برای مقابله با ویروس کرونا و سلامت استانشان وارد میدان شده اند.


امیر اثنی عشری فرمانده لشکر 28 پیاده کردستان نیز در این مراسم از تلاش های سپاه و بسیج در خصوص ساماندهی گروه های جهادی و حمایت از آن ها تقدیر کرد و گفت: نیروهای ارتش نیز در کنار دیگر مجموعه های خدمتگزار استان از همان روز نخست اعلام شیوع ویروس کرونا در میدان حاضر بوده و با ضدعفونی معابر عمومی به نقش آفرینی پرداخته اند.


وی افزود: امروز نیز در مجموعه مسکونی ارتش شاهد راه اندازی کارگاه گروه جهادی بانوان برای تولید ماسک هستیم.

 


انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار