بسیجیان پیرو لبیک مقام معظم رهبری جهاد با کرونا را آغاز کردند

قاسمی گفت: بسیجیان ندای مقام معظم رهبری در مبارزه و جهاد با کرونا را لبیک گفتند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کردستان در خصوص اقدامات انجام‌ شده در دانشگاه در طول مدت پخش ویروس کرونا در کشور و استان کردستان در گفتگو با خبرنگار ما عنوان کرد: با عنایت به سخنان مقام‌معظم رهبری که فرمودند کارهایی که این روزها برای از بین بردن این ویروس منحوس در حال انجام است جهاد فی سبیل ا... محسوب میشود بسیج دانشجویی و خاصه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کردستان هم در همین راستا احساس وظیفه کرده و در قالب قرارگاه جهادی مقابله با کرونا و همکاری با این قرارگاه و با توجه به ظرفیت دانشجویی خود وارد عمل شده است.

 

روح‌الله قاسمی افزود: حوزه شهید همت دانشگاه آزاد کردستان در قالب کارهای جهادی و فرهنگی و  با توجه به تعطیلی دانشگاه و در دسترس نبودن دانشجویان و قرنطینه شدن خانگی این عزیزان بخش اعظمی از فعالیت خود را به فضای مجازی کشانده و در این سنگر شروع به فعالیت کرده است.

 

وی گفت: چهار کانال دانشجویی،طنز ، آموزشی (کارگاه و نشست مجازی) ،  نمایشگاه عکس کرونا، راه اندازه شده و در حال حاضر با توجه به نیاز ۲ کانال آن فعال و در حال فعالیت می باشد.

 

قاسمی بیان کرد: همچنین در این پایگاه ساخت کلیپ و #پی دی اف های آموزشی، پخش ماسک و دستکش  در درب ورودی دانشگاه سه راه ادب با عنایت به کمبود و بالا بودن قیمت ان در این پایگاه با توجه به تلاش و همت بسیجیان انجام شد و فعالیت شایانی در این زمینه صورت گرفت.

 

وی بیان کرد: همچنین در بخش خواهران که در راه اندازی کارگاه تولید ساخت ماسک و لباس ایزوله کمک شایانی کرده، اقدامات خوبی تاکنون انجام شده که قدردان زحمات آنها هستیم. 

 

قاسمی با تشکر از کسانی در طول این مدت همراه بسیج بودند و صحنه را خالی نکردند، گفت: در این بخش در ادامه کار چه از بخش خواهران و چه برادران در زیر مجموعه کارهای جهادی بسیج با توجه به نیار روز و کمبود این اقلام در این بخش و در صورت نیاز در تخصص های مختلف خود دانشجویان و موضوعات خواسته شده استفاده خواهد شد.


وی در پایان گفت: #همه_با_هم_کرونا_شکست_میدهیم   و دوباره فعالیت های درسی و دانشجویی خود رو از سر خواهیم گرفت و در سنگر علم و تحصیل مشغول فعالیت خواهیم شد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار