بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اقلید:

هر کس در برابر ظلم و ستم سکوت کند، بویی از انسانیت نبرده است

ما، دانشجویان دانشگاه فرهنگیان اقلید فارس، از کلیه‌ی سازمان‌ها و نهادهای میهن عزیزمان ایران خواستاریم که در برابر قتل عام مسلمانان هند سکوت نکنند و به هر طریقی که می‌توانند این ستم را محکوم کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اقلید در پی محکوم کردن کشتار وحشیانه مسلمانان هند خطاب به مسئولین کشور بیانیه صادر کرد. متن بیانیه به این شرح است:


باسمه تعالی

هرکس فریاد مظلومی را بشنود و او را یاری نکند مسلمان نیست. پیامبرگرامی اسلام(ص)

مسئولین محترم جمهوری اسلامی ایران، آیا هند پاره‌ ی تن جهان اسلام نیست!؟

رواست که انسان ها به خاطر عقیده مسلمان بودن کشته شوند؟!

این روزها که همه ی جهان و کشورمان سرگرم اخبار مرتبط با ویروس کروناست، آیا هیچکس خبری از مسلمانان مظلوم هند می‌گیرد که بی‌رحمانه و به طرز فجیعی به دست هندوهای افراطی درحال کشته شدن هستند؟!

آزار و کشتار مظلومان و مسلمانان سابقه‌ای به اندازه‌ی حیات بشریت بر روی این کره ی خاکی دارد.

آن روزهایی که در صدر اسلام سمیه‌ها و عمارها به خاطر عقیده شان کشته می‌شدند گذشت؛ اما امروز، امروز که سخن از حقوق بشر و آزادی جهان را فراگرفته شاهد قتل عام جماعت کثیری از انسان ها هستیم.

این چه منطقی است که در دسامبر ۲۰۱۹ در پارلمان هند با رای اکثریت حزب حاکم، لایحه ی اصلاح قانون تابعیت هندوستان ظالمانه تصویب می‌شود و مهاجران هندو، بودایی، مسیحی، زرتشتی و ... حق شهروندی هند را دارند اما مسلمانان با این استدلال که در کشورهای خود در خطر نیستند و آزار نمی بینند از این حق محروم می‌شوند؛ مسلمانانی که از کشورهای همسایه هند نظیر روهینگیا در میانمار به هندوستان پناه آورده اند.

ما، دانشجویان دانشگاه فرهنگیان اقلید فارس، از کلیه‌ی سازمان‌ها و نهادهای میهن عزیزمان ایران خواستاریم که در برابر این ظلم سکوت نکنند و به هر طریقی که می‌توانند این ستم را محکوم کنند.

هر کس در برابر ظلم و ستم نسبت به انسان ها سکوت کند، بویی از انسانیت نبرده است.

به امید روزی که انتقام تمام مظلومان جهان گرفته شود.

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان شهید بهشتی اقلید فارس

کلیدواژه ها


فرهنگیان اقلید هند

ارسال نظر


captcha